Jesteś tutaj

Przełamywanie barier w mówieniu w języku angielskim

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
11.05.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.30

Przełamywanie barier w mówieniu w języku angielskim

Twój angielski zatrzymał się na poziomie liceum? Znasz całą teorię, ale brakuje Ci słów przy mówieniu? Radzisz sobie świetnie, ale potrzebujesz kontaktu z żywym językiem w konwersacji? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś/łaś „TAK”, to znaczy, że skorzystasz z tego spotkania. Prowadzenie - Wiktor Jodłowski, założyciel inkubatora językowego "Talkersi" .

Wiktor Jodłowski, twórca inkubatora językowego Talkersi, na spotkaniu w American Corner podzieli się gotową receptą na to, w jaki sposób samodzielnie rozwinąć angielski do poziomu zapewniającego pełną swobodę w komunikacji ze:  współpracownikami, przełożonym, klientem i przyjaciółmi zza granicy. W trakcie spotkania zostaną przestawione zestawy rozwiązań, które pozwolą pójść do przodu w nauce języka bez angażowania kapitału, tylko porcji swojego czasu. To nie znaczy, że progres nastąpi bez wysiłku - ale korzyści, które można uzyskać dzięki swobodzie komunikacji po angielsku, są tego zdecydowanie warte.

 

Warto wspomnieć, że po angielsku odbywa się dziś około 42% rozmów w biznesie, także zwyczajnie opłaca się go znać i to solidnie. Angielski to klucz otwierający drzwi do największych na całym świecie zasobów wiedzy eksperckiej i podstawa w kontaktach z ludźmi z całego świata.

 

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Prosimy o rejestracje online

https://form.jotformeu.com/70103730987355

 

 

https://www.facebook.com/talkersi/?fref=ts

http://www.talkersi.pl/

http://wiktorjodlowski.pl/

Data wydarzenia: 
11.05.2017
Godzina rozpoczęcia: 
17.30
Udostępnij: