Jesteś tutaj

Przyprowadź swoje sny

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
14.07.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.00

Przyprowadź swoje sny

Zapraszamy na warsztaty kreatywne "Przyprowadź swoje sny", które poprowadzi Marta Alicja Trzeciak. Spotkanie będzie połączone z promocją najnowszej książki pisarki "Dwadzieścia siedem snów".

Podobno „człowiek jest geniuszem, kiedy śni" (Akira Kurosawa). Wybierz się więc z nami w niezwykłą podróż do świata snów! Przyprowadź swoje własne sny albo naucz się je stwarzać – na warsztatach! Podczas spotkania dowiesz się, jak pożytecznie i twórczo wykorzystać sny w codziennym życiu, a nawet… w pracy. Warsztaty, połączone z promocją książki "Dwadzieścia siedem snów", poprowadzi jej autorka - Marta Alicja Trzeciak. Warsztaty odbędą się 14 lipca w godz. 17.00 - 19.00. Obowiązują zapisy. Można zgłosić się mailowo: bibliotekapodzolwiem@wbpg.org.pl lub telefonicznie: 58 301-10-28.

Marta Alicja Trzeciak - debiutowała powieścią „Inframundo” utrzymaną w nurcie realizmu magicznego. Dwukrotna stypendystka Stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska oraz zdobywczyni wyróżnienia w kategorii prozy pomorskiej i kaszubskiej COSTERINA (za dwie kolejne powieści: „Bliżej Dalej” oraz „Dwa życia Kiki Kain”). Trenerka i sędzia Odysei Umysłu. Autorka artykułów naukowych i popularnonaukowych z zakresu fizjologii, weterynarii i biologii. Prowadzi warsztaty kreatywnego pisania – między innymi w Bibliotece Publicznej w Gdańsku, „Przystani Wyobraźni” oraz w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku.

Książka "Dwadzieścia siedem snów" to niesamowita opowieść, w której zaciera się granica między jawą a snem. Do zapomnianej przez świat wsi przyjeżdża młoda pisarka, która planuje rozpocząć pracę nad swoją najnowszą powieścią. Wynajmuje pokój u tajemniczej kobiety, zwanej przez miejscowych Szarą. Już pierwsze chwile pobytu u gospodyni pokazują dobitnie, że zarówno dom, jak i cała wieś kryją w sobie wiele sekretów (źródło: http://www.wydawnictwokobiece.pl). Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na warsztaty i do lektury książki.

Data wydarzenia: 
14.07.2016
Godzina rozpoczęcia: 
17.00
Udostępnij: