Jesteś tutaj

Słowiańska gimnastyka dla kobiet

/
Data wydarzenia: 
08.10.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Słowiańska gimnastyka dla kobiet

Zapraszamy na promocję książki Anny Wrzesińskiej

Anna Wrzesińska - lektorka i tłumaczka języka rosyjskiego, założycielka szkoły językowej i wydawnictwa „Rosjanka”. Autorka podręczników do nauki języka rosyjskiego „Od A do Ja”, twórczyni bloga o wiedzy słowiańskiej „Słowianka w wielkim  mieście”, instruktorka gimnastyki słowiańskiej, podróżniczka.

„Nigdy bym nie przypuszczała, że zamiłowanie do języka rosyjskiego  otworzy mi możliwość dotarcia do niesamowitej wiedzy, która zmieni nie  tylko moje życie, ale też życie wielu ludzi, z którymi będę się nią  dzieliła. Motywowana chęcią odnalezienia sensu w trudnej sytuacji 
życiowej, w której się znalazłam, przez kilka lat zgłębiałam tajniki  wiedzy wedyjskiej i słowiańskiej, podróżowałam po osadach siedlisk  rodowych Rosji i Białorusi, poznając wspaniałych ludzi i zdobywając  wiedzę o pradawnych praktykach służących uzdrowieniu siebie i swojego 
rodu. [...] To bardzo inspirujące i radosne!”

Kilka słów o książce:
„Słowiańska gimnastyka dla kobiet” to 27 ćwiczeń odnalezionych, zebranych i usystematyzowanych na ziemiach białoruskich.  Gimnastyka przeznaczona jest tylko dla kobiet i przekazywana była z pokolenia na pokolenie, pomagając kobietom zachować zdrowie, czuć swoje prawdziwe  pragnienia, słyszeć i rozumieć głos intuicji. Gimnastykę można traktować jako proste i efektywne ćwiczenia fizyczne, a można podejść do niej jako do praktyki wspomagającej rozwój osobisty i duchowy. 


Na spotkaniu opowiem o moich podróżach, o historii powstania książki i o tym, jak gimnastyka zmieniła życie moje oraz innych kobiet. Będzie też trochę o horoskopie słowiańskim i o tym, w jaki sposób na jego podstawie wylicza się indywidualny zestaw ćwiczeń dla każdej kobiety. Pokażę też kilka ćwiczeń i zaproszę chętne kobiety do poćwiczenia razem ze mną.

 

Data wydarzenia: 
08.10.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: