Jesteś tutaj

Scena poezji Biblioteki pod Żółwiem - Dominika Kaszuba

/
Data wydarzenia: 
01.12.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Scena poezji Biblioteki pod Żółwiem - Dominika Kaszuba

Scena poezji Biblioteki pod Żółwiem zaprasza na spotkanie z autorką jednego z najciekawszych debiutów poetyckich - Dominiką Kaszubą. Jej książka "Domy pasywne" spotkała się z przychylnym odbiorem krytyków i czytelników.

1 grudnia (wtorek) o godz. 18:00 zapraszamy do Biblioteki pod Żółwiem (ul. Św. Ducha 111/113) na kolejną odsłonę Sceny poezji. Bohaterką spotkania będzie Dominika Kaszuba i jej debiutancka książka "Domy pasywne". Spotkanie poprowadzi Sławomir Płatek.

Dominika Kaszuba

Poetka, autorka debiutanckiej książki "Domy pasywne" (Stowarzyszenie Salon Literacki, Warszawa 2014). Tomik był nominowany do nagrody głównej konkursu im. Jacka Bierezina, otrzymał także wyróżnienie w konkursie debiutów Złoty Środek Poezji w Kutnie oraz drugie miejsce w ogólnopolskim plebiscycie "Browar za debiut".
Autorka jest laureatką wielu znaczących konkursów poetyckich. Debiutowała w prasie w miesięczniku "Salon Literacki", publikowała w innych znanych pismach, m.in. "Arterie" i "Bliza". Uczestniczka wielu czołowych festiwali literackich, m.in. Puls Literatury w Łodzi, Miasto Poezji w Lublinie, Festiwal Wandy Karczewskiej w Kaliszu. Współorganizatorka festiwalu Fala Poprzeczna w Gdańsku, należy do grupy twórczej Nowy Bruk.

http://salonliteracki.pl/new/prezentacje/41-dominika-kaszuba
 

Data wydarzenia: 
01.12.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: