Jesteś tutaj

Składniki szczęścia – Cnoty charakteru cz. 2

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
28.06.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Składniki szczęścia – Cnoty charakteru cz. 2

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z Dorotą Wasilczyk!

Cech pozytywnych jest bardzo wiele. Niektóre z nich budują naszą postawę, inne bardziej przejawiają się w działaniu. Bez cnót bylibyśmy jak bezduszne roboty – nadają one unikalności każdemu przejawowi życia. Doświadczamy szczęścia z powodu cnotliwości swego charakteru. Dlatego im więcej mamy wewnętrznej pozytywności, tym bardziej stabilne i prawdziwe będzie nasze szczęście. Sekretem stałego szczęścia jest stałe używanie tych pozytywnych cech. 

Jeśli uważamy, że posiadamy te cechy, to one powinny być przez nas wyrażane w naszym codziennym życiu: w myśleniu, stosunku do siebie i innych, a przede wszystkim w codziennych działalnościach. Co jednak zrobić jeżeli czujemy, że niektórych nie mamy? Jak wzmocnić siłę swego charakteru? Czy znamy siłę swoich pozytywnych cech? Jakie cechy charakteru sprzyjają dobremu, szczęśliwemu  życiu?

Dorota Wasilczyk prowadzi kursy pozytywnego myślenia, relaksu, medytacji oraz poczucia własnej wartości. Od ponad trzydziestu lat związana jest z Uniwersytetem Brahma Kumaris – jest koordynatorką jego filii trójmiejskiej.

Data wydarzenia: 
28.06.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: