Jesteś tutaj

Spektakl w wykonaniu Stanisława Górki pt. „ONE & MY!”

/
Data wydarzenia: 
22.10.2021
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spektakl w wykonaniu Stanisława Górki pt. „ONE & MY!”

Biblioteka Oliwska we współpracy z Radą Dzielnicy Oliwa i Klubem Osiedlowym Ad-Rem zaprasza 22 Października o godzinie 18.00 na wyjątkowy spektakl w wykonaniu Stanisława Górki pt. „ONE & MY!”.

Zapraszamy na znakomitą farsę z o relacjach męsko-damskich, skrzącą się angielskim humorem pt. ONE & MY!  (ONE czyli Wy, drogie, nieocenione kobiety i MY, czyli my, niedocenieni mężczyźni). Aktor Stanisław Górka jako Profesor, wybitny ekspert w tej dziedzinie – z temperamentem i swadą prezentuje wykłady na temat najważniejszych różnic pomiędzy obu płciami. Każdy z nich ilustrują znakomite szlagiery o miłości („Nie rzucaj mnie Madame”, „Kochać, jak to łatwo powiedzieć” i in.).

Inspiracją spektaklu stały się książki światowej sławy australijskich ekspertów w dziedzinie stosunków międzyludzkich oraz mowy ciała – Barbary i Allana Pease. 

Adaptacji i reżyserii podjął się Tadeusz Wiśniewski, kierownictwa muzycznego znakomity kompozytor, pianista i aranżer Jerzy Derfel.

Wydarzenie odbędzie się 22 października o godzinie 18:00 w Klubie Osiedlowym Ad-Rem (ul. Józefa Czyżewskiego 12, Gdańsk-Oliwa). Aby umożliwić widowni komfortowy udział w spektaklu, obowiązują zapisy pod adresem: bibliotekaoliwska@wbpg.org.pl

Opis spektaklu pochodzi od Towarzystwa Teatralnego „Pod Górkę”.

Data wydarzenia: 
22.10.2021
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: