Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Abelardem Gizą i Jackiem Stramikiem

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
17.04.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie autorskie z Abelardem Gizą i Jackiem Stramikiem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Abelardem Gizą i Jackiem Stramikiem oraz promocję książki „Łapy precz od żartów”. Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia (środa) o godzinie 18:00 w Bibliotece Oliwskiej (ul. Opata J. Rybińskiego 9).

Przygotujcie się na mieszankę czarnego humoru, jadowitej ironii, wszelkich sprośności, łamanie granic smaku i przyzwoitości.

Stramik i Giza robią streaming z rzeczywistości co dwie doby. Jeden jest anarchistą i abnegatem, testującym wszystkie dostępne i te mniej dostępne na rynku używki. Uderza w świętości, bo to pobudza intelekt. Drugi tłumaczy i tonuje – i choć jest równie ironiczny, to jednak najwyżej stawia rodzinę i dzieci. Sceniczny duet doskonały i mieszanka wybuchowa na papierze.

Nie ma tabu, nie ma granic – łapy precz od żartów!

Abelard Giza, ur. 1980 w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999 - 2014), z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych Proteus Vulgaris, Ludzie, trzymajcie kapelusze i Numer 3 oraz serialu Kryzys. Szczęśliwy mąż, ojciec dwóch córek i właściciel jednego tatuażu.

Jacek Stramik, ur. 1983 w Koszalinie. Stand-uper, autor tekstów komediowych i blogowych. Na scenie od 2012 roku. Konsekwentnie unika nagród i popularności. Twórca programu stand-upowego Smucikoń i bloga Komik out Stramika. W zależności od dnia szczęśliwy lub nieszczęśliwy bezdzietny kawaler i właściciel licznych tatuaży.

Spotkanie poprowadzi Szymon Jachimek. 

Data wydarzenia: 
17.04.2019
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: