Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Agatą Rybką

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
09.01.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie autorskie z Agatą Rybką

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Agatą Rybką i jej debiutancką powieścią "31 korytarzy". Autorka opowiada o miłości całkiem na nowo. Bardzo autentycznie i plastycznie operuje słowem, zamieniając je w wątki, które mogłyby się wydarzyć naprawdę; nie koloryzuje, mówi wprost, a jednocześnie pokazuje swoją wrażliwość i wyraźnie wytycza granice, których nie powinno się przekraczać.

O czym jest książka?

16-letnia Amelia zaczyna naukę w liceum w klasie o profilu geograficzno-fizycznym. Wiecznie rozdrażniona uczennica wyróżnia się wśród koleżanek wyzywającym ubiorem i mocnym makijażem. Przez problemy z chorą mamą, strach przed kontaktami z rówieśnikami oraz konflikt z nauczycielką geografii dziewczyna trafia do szpitala. Z pomocą przychodzi Ula, jej przyjaciółka, oraz 38-letni nauczyciel matematyki, Witold. Mimo że Amelia z początku nie pała sympatią do profesora, między głównymi bohaterami rozwija się silne uczucie.

Książka napisana jest w formie dzienników uczennicy i nauczyciela.

O autorce:

Agata Rybka, urodziła się w 1995 roku w Sochaczewie, obecnie mieszka w Gdańsku. Ukończyła pierwszy stopień szkoły muzycznej na dziale fortepianu oraz liceum ogólnokształcące w klasie biologiczno-chemicznej, skończyła na anglistyce! Jest świeżo upieczonym „licencjatem” filologii angielskiej (translatoryki) na Uniwersytecie Gdańskim. Od ponad trzech lat pracuje jako tłumacz oraz nauczyciel, a w wolnym czasie maluje portrety, używając do tego jedynie czarnego markera (zapraszamy na stronę „The Gallery of Shadows”).

Więcej na: https://31korytarzy.com/

IMG_2679.jpg

Data wydarzenia: 
09.01.2018
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: