Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Anną Dolatowską

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
22.06.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Spotkanie autorskie z Anną Dolatowską

W ramach Klubu Powieści Kobiecej zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Dolatowska promujące najnowszą ksiażkę pt.:"Pan idealny." Spotkanie zostanie zorganizowane we współpracy z Wydawnictwem "Oficynka."

"Pan idealny" - wzruszająca powieść o poszukiwaniu szczęścia i idealnego związku Olaf Larsson to dobrze sytuowany i zajmujący wysokie, kierownicze stanowisko w międzynarodowej korporacji singiel. W jego życiu brakuje miejsca na poważny związek. Liczy się jedynie praca. Wkrótce jednak jego życie zaczyna diametralnie się zmieniać za sprawą jednej z podwładnych – młodej mężatki, Izabelli.

Anna Dolatowska - z wykształcenia i powołania informatyk, choć towarzysząca jej od wczesnego dzieciństwa pasja do pisania wykreowała ją na ścisłowca z humanistycznym „interfejsem”. Prywatnie żona, matka i kocia mama. Bez granic zakochana w Skandynawii, ze szczególnym i nielogicznie wytłumaczalnym uwielbieniem Królestwa Norwegii. Ta ślepa miłość przywiodła ją na kurs języka norweskiego, gdzie odkryła swoją kolejną wielką pasję, jaką jest nauka języków obcych. Jej wybujała, wręcz dziecięca wyobraźnia pozwoliła odnaleźć inspirację nawet w pozornie szarych i nudnych murach korporacji.

filia14_22_06_2018_spotkanie_dolatowska.jpg

Data wydarzenia: 
22.06.2018
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: