Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Brunem Kadyną

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
06.04.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie autorskie z Brunem Kadyną

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Brunem Kadyną. Czyta od dziecka, pisze zaś od paru lat. Pisanie sprawia mu ogromną przyjemność i pozwala oddać świat, emocje i uczucia ludzi w prawdziwy sposób, nawet jeśli jest to czysta fantazja. Autor opowiadania fantastycznego „Metalowa Dolna” i opowiadań dla dzieci. W marcu ukazała się jego najnowsza powieść „Wpływ” przedstawiająca drobiazgową kreację psychiczną osoby uzależnionej i wyboistą drogę do odzyskania wolności i życia. Zapraszamy serdecznie!

BRUNO KADYNA (1981 r.) z wykształcenia jubiler-złotnik, który kreując biżuterię, zaspokajał pragnienie tworzenia. Uprawiał kulturystykę i boks, pracował na statku; zawsze towarzyszyło mu zamiłowanie do słowa, szczególnie poezji i prozy, a pierwszą książkę napisał na bramce w klubie nocnym. Oprócz literatury uwielbia muzykę i sport. Dziś żonaty, doradca biznesowy, nie brakuje mu wytrwałości, a pisanie zaspokaja teraz pragnienie tworzenia.

O książce:

W tragicznym wypadku giną żona i rodzice Adriana. Młody mężczyzna pozostaje sam z dorastającą córką i aspołecznym dziadkiem. Odurzony narkotykami wielokrotnie upada, przekuwając złość i bezradność wobec losu na brawurę i awanturnictwo. W odurzeniu traci wciąż więcej i otwiera drzwi prawdziwemu złu, które czyha w cichości, by omamić i zdusić człowieczeństwo.

Niesztampowa walka z samym sobą, drobiazgowa kreacja psychiczna osoby uzależnionej i wyboista droga do odzyskania wolności i życia.

 

Spóźniłeś się Bruno. Mógłbyś być wielkim romantykiem literatury, albo guru hippisów. Z olśnieniem Kinga nie byłoby kłopotu. Spóźniłeś się! Współcześnie zostaje Ci bycie sobą. Ale to piętno jest tylko dla wybranych. W każdej epoce!

Wiktor Żwikiewicz, pisarz

 

Jest Stephen King i jego groza, w której sielskie, amerykańskie życie zamienia się w koszmar. Jest Graham Masterton, krwisty, wyuzdany oraz przerażający. I jest Bruno Kadyna, który w polskich dekoracjach straszy równie skutecznie.

Tadeusz Meszko, pisarz

 

Data wydarzenia: 
06.04.2018
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: