Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Karoliną Głogowską

/
Data wydarzenia: 
24.09.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie autorskie z Karoliną Głogowską

Zapraszamy na spotkanie z Karoliną Głogowską i promocję jej najnowszej książki "Mój ukochany wróg". Spotkanie odbędzie się na tarasie Biblioteki Oliwskiej. Poprowadzi je Iwona Demska.

O autorce:

Karolina Głogowska - dziennikarka, redaktorka, współautorka powieści "Dwanaście życzeń", "Inna kobieta" i "Zanim cię zapomnę". Oparta na prawdziwych wydarzeniach powieść "Mój ukochany wróg" to jej solowy debiut. Współpracowała m.in. z Wirtualną Polską, Onetem, PAP oraz telewizją Asta. Zarówno w swoich reportażach, jak i książkach opowiada tym, co niewygodne, trudne i zamiecione pod dywan. Nie boi się zaczynać od nowa: wiele razy zmieniała zawód, ale tylko pisaniu pozostaje wierna od najmłodszych lat. Jeśli nie pisze, to śpiewa w chórze albo tańczy flamenco. 

O najnowszej książce Karoliny Głogowskiej: 

"Podobno każda kobieta przynajmniej raz w życiu spotka psychopatę. Psychopata spotyka jednak mnóstwo kobiet. Zwłaszcza jeśli na nie poluje. To dla niego proste. Zazwyczaj wygląda jak chłopak z sąsiedztwa – nie budzi żadnych podejrzeń. Jest dobrze ubrany, błyskotliwy, świetnie radzi sobie w życiu i ma wyjątkowy dar czarowania ludzi. Często zajmuje wysokie i ważne stanowisko – ma zdolności przywódcze, błyskawicznie podejmuje decyzje i ryzyko.
Tak przynajmniej prezentuje się z wierzchu. Ta historia pokazuje, co jest pod spodem.
Nika to młoda pełna ufności dziewczyna. Jonasz to przystojny pewny siebie mężczyzna. Kiedy się spotykają, wydaje się, że Nika spotkała prawdziwego księcia na białym koniu. Do czasu…"

źródło opisu: lubimyczytać.pl

 

W trosce o bezpieczeństwo własne i innych prosimy aby w trakcie spotkania przestrzegać zasad dystansu społecznego oraz o zasłanianie ust i nosa.

Data wydarzenia: 
24.09.2020
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: