Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wardą

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
24.03.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Wardą

W ramach działającego w Bibliotece Manhattan Dyskusyjnego Klubu Książki zapraszamy na spotkanie z pisarką Małgorzatą Wardą. Jest autorką m.in. takich powieści jak: „Ominąć Paryż, „Środek lata”, „Nikt nie widział, nikt nie słyszał”, „Dziewczynka, która widziała zbyt wiele”, „Miasto z lodu” czy „Ta, którą znam”. W swojej twórczości nie unika trudnych tematów.

W ramach działającego w Bibliotece Manhattan Dyskusyjnego Klubu Książki zapraszamy na spotkanie z pisarką Małgorzatą Wardą.

Małgorzata Warda – pisarka, malarka, rzeźbiarka - od urodzenia mieszka w Gdyni. Jest autorką m.in. takich powieści jak: „Ominąć Paryż, „Środek lata”, „Nikt nie widział, nikt nie słyszał”, „Dziewczynka, która widziała zbyt wiele”, „Miasto z lodu” czy „Ta, którą znam”. W swojej twórczości nie unika trudnych tematów.

Autorka tworzy także książki dla młodzieży. Jej powieść „5 sekund do IO” otrzymała od Polskiej Sekcji IBBY nagrodę dla Najlepszej Książki Roku 2015 i, co ważne, została entuzjastycznie przyjęta przez młodych czytelników. Wkrótce ukaże się kontynuacja „5 sekund…” – „Rebeliantka”.

Małgorzata Warda prowadzi stronę: www.warda.com.pl

Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki

ik_2012_logo_srednie_0.jpg

Data wydarzenia: 
24.03.2017
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: