Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Maciejem Bennewiczem

/
Data wydarzenia: 
11.05.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Spotkanie autorskie z Maciejem Bennewiczem

Czarujące Czarownice, czyli jak i dlaczego ulegamy manipulacji oraz jak się przed nią chronić

Zapraszamy na spotkanie z Maciejem Bennewiczem "Czarujące Czarownice, czyli jak i dlaczego ulegamy manipulacji oraz jak się przed nią chronić".

 

Maciej Bennewicz - z wykształcenia socjolog. Menedżer, trener. Twórca Ośrodka Rozwoju Psychologicznego „Persona”. Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży w TVP (1997-99 r.). Psychoterapeuta indywidualnych i grupowy. Prowadził zajęcia i warsztaty w SWPS psychologii społecznej i psychoterapii, treningi interpersonalne i motywacyjne na Wydziale Psychologii UW, a także warsztaty z autoprezentacji i efektywności zawodowej na UW. Obecnie dyrektor rozwoju w firmie Norman Benett Group. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w branży szkoleń skierowanych do businessu. Supervisor zespołu trenerskiego. Lider i wykładowca Norman Benett Academy – Polskiej Szkoły Coachów.
Master Coach International Coaching Community. Doświadczony coach indywidualny i grupowy. Master NLP. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z dziedzin: Coaching i Mentoring, Kreatywność i Twórczość, Umiejętności Menedżerskich, Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych, Budowania Zespołów, Kontaktu z Klientami, Komunikacji, Zarządzania Czasem. Jako trener zrealizował osobiście ponad 1000 dni szkoleniowych prowadzonych metodą warsztatową.

 

Podczas spotkania zapraszamy do zakupu książek:

Data wydarzenia: 
11.05.2016
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: