Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Marcinem Buczyńskim

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
12.05.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie autorskie z Marcinem Buczyńskim

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Marcinem Buczyńskim i promocję jego debiutanckiej książki "Fałszywa Trójca" część 1 trylogii "Kres Wieczności". Jest to świetnie zbudowana i napisana powieść heroic fantasy ze wszystkimi elementami charakterystycznymi dla tego podgatunku. Jest to też powieść o fundamentalnych zasadach stojących u podstaw ludzkości i konsekwencjach wynikających ze sprzeniewierzenia się im. Spotkanie poprowadzi Pani Joanna Łaszcz, z uniwersyteckiego radia "MORS", zapraszamy serdecznie.
 
Marcin Buczyński ukończył szkołę średnią, rozpoczął studia i nie zaprzestał kreowania świata literackich bohaterów. W 2016 r. ukończył swoją pierwszą w życiu książkę "Fałszywa Trójca" (jej pisanie rozpoczął już w gimnazjum).

Kapitan Matteo prowadzi oficjalne śledztwo w sprawie rzekomego uprowadzenia zwierzchnika sił zbrojnych Toghanium, Marszałka Kalasa. W jego trakcie odkryje, że Kalas jest zdrajcą, a uprowadzenie było mistyfikacją. Jednak nie ma na to dowodów, więc zostaje odsunięty od sprawy. Matteo jest jednak człowiekiem ambitnym i kochającym swój kraj, dlatego postanowi złapać Marszałka, aby dosięgła go sprawiedliwość. Dlatego, wspierany przez magów i wiernych żołnierzy, wyruszy na poszukiwania zdrajcy… "Fałszywa Trójca. Część 1 - Kres wieczności” jest świetnie zbudowaną i napisaną powieścią heroic fantasy ze wszystkimi elementami charakterystycznymi dla tego podgatunku. Są tu nienaturalne zjawiska, fantastyczne istoty i niecodzienne zdarzenia czy wyraźny podział bohaterów na dobrych i złych. Jest to też powieść o fundamentalnych zasadach stojących u podstaw ludzkości i konsekwencjach wynikających ze sprzeniewierzenia się im. A co najważniejsze, jest to powieść o potrzebie pokoju i harmonii w świecie, umiejętności wzniesienia się ponad własne interesy po to, by dostrzec dobro globalne. I to przesłanie staje się bardzo ważne w dzisiejszym świecie, który coraz częściej przypomina beczkę z prochem lub, odwołując się do „Fałszywej Trójcy”, Anson tuż przed inwazją sił Ojca Raxisa.                     

źródło opisu: www.parkliteracki.pl/

 

 

Data wydarzenia: 
12.05.2016
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: