Jesteś tutaj

Spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
13.08.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem

Spotkanie będzie poświęcone książce "Jego oczami", która jest zapisem rozmów z przyjaciółmi ks. Tischnera. Przedstawia także wspomnienia jego brata – Kazimierza.

Szymon J. Wróbel, góral z Jeleśni koło Żywca, obecnie chodzący krakowskimi ścieżkami. Magister politologii i komunikacji społecznej.

Uczestnik V Międzynarodowej Konferencji Etyki Mediów organizowanej przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Dziennikarz związany z krakowskim "Dziennikiem Polskim". W TVP pracował przy programach "Pokolenie UE", "Kraków dla początkujących" oraz przy produkcji programu "Mam talent!". Znalazł się w ekipie produkcyjnej filmów "Bracia", "Dzień oszusta" i "Losy Goetzów". Jest współtwórcą portalu zywiecki24.pl. W 2013 roku został nominowany przez redakcję "Dziennika Zachodniego" w kategorii "Człowiek roku Żywiecczyzny 2012" i zajął w tym plebiscycie II miejsce.

Projekt "Jego oczami" poświęcony jest ks. Tischnerowi. Szymon J. Wróbel wyreżyserował i zrealizował również niezależny pełnometrażowy film dokumentalny pod tym samym tytułem.

Data wydarzenia: 
13.08.2015
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: