Jesteś tutaj

Spotkanie podróżnicze: Ale Meksyk i Wyspy Kanaryjskie!

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
21.03.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Spotkanie podróżnicze: Ale Meksyk i Wyspy Kanaryjskie!

Fundacja Podróże bez Granic oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zapraszają wszystkich zainteresowanych, a w szczególności osoby z niepełnosprawnościami na spotkanie z dalekimi podróżami! Spotkania odbywają się w ramach projektu Mój żywioł: aktywność! - dzięki dofinansowaniu z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016. Tym razem podczas spotkania dzięki znanej już wielu uczestnikom Basi Lisowskiej poznamy wyzwania i atrakcje Meksyku, który ostatnio odwiedziła. Kolejno, powody swojej ostatniej nieobecności w Fundacji wyjaśni Marta Miotła Ostrowska i opowie o odbytym rejsie z Gdyni na Wyspy Kanaryjskie.

 

Fundacja Podróże bez Granic oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zapraszają wszystkich zainteresowanych, a w szczególności osoby z niepełnosprawnościami na spotkanie z dalekimi podróżami!

VI spotkanie podróżnicze realizowane w ramach projektu Mój żywioł: aktywność! dzięki dofinansowaniu z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016. Dzięki Barbarze Lisowskiej, podróżniczce z niepełnosprawnością ruchową poznamy wyzwania i atrakcje Meksyku, który ostatnio odwiedziła.

Marta Ostrowska żeglarka, wolontariuszka, założycielka Podróży bez Granic. Opowie o rejsie z Gdyni na Wyspy Kanaryjskie. Wstęp wolny.

Projekt spotkań współfinansowany jest w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Data wydarzenia: 
21.03.2017
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: