Jesteś tutaj

Spotkanie podróżnicze dla seniorów

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
15.10.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Spotkanie podróżnicze dla seniorów

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Dostojne srebro, żywe złoto - aktywni razem!". Tematem najbliższego spotkania będzie ZIEMIA.

Jesteś SENIOREM w wieku 60 +, lubisz ruch, aktywność lub Twoją pasją są podróże? A może zamierzasz dopiero rozpocząć swoją przygodę z turystyką i aktywnie spędzić czas? Jesteś osobą z niepełnosprawnością szukającą nowych wyzwań lub chcącą sprawdzić się w turystyce? Pragniesz zachęcić kogoś z rodziny do wyjścia z domu, ciekawego spędzenia czasu i poznania ludzi z pasją, którzy nie zważając na wiek lub niepełnosprawność realizują marzenia i rozwijają swoje pasje? Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w inspirujących spotkaniach podróżniczych. 

Przed nami czwarte spotkanie podróżnicze realizowane w ramach projektu "Dostojne srebro, żywe złoto - aktywni razem!", którego tematem będzie ZIEMIA! Spotkanie odbędzie się 15 października, tradycyjnie w czwartek, w godzinach 17.00 – 20.00 w siedzibie biblioteki wojewódzkiej w CH Manhattan!

Podczas spotkania wystąpią i o swoich przygodach opowiedzą:

Jacek Paciorkowski – „Odkąd pamiętam zawsze pedałowałem”, czyli historia, plany i marzenia niepełnosprawnego rowerzysty, który na tandemie wraz ze swoim ojcem przejechał przeszło 20 tysięcy kilometrów poznając Polskę.

Wojciech Dąbrowski – podróżnik z wieloletnim doświadczeniem. Zwolennik niskobudżetowych podróży z plecakiem. Odwiedził ponad 230 krajów i terytoriów na siedmiu kontynentach. W tym wszystkie uznane państwa świata. Odbył dwanaście podróży dookoła świata - każda inną trasą. Autor artykułów prasowych na temat swoich podróży. Harcerz, dziennikarz, autor książki.

 

Gorąco zapraszamy do udziału i spotkania z interesującymi podróżnikami.

Data wydarzenia: 
15.10.2015
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: