Jesteś tutaj

Spotkanie w Manhattanie z Robertem Górskim i Moniką Sobień-Górską

/
Data wydarzenia: 
18.07.2022
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie w Manhattanie z Robertem Górskim i Moniką Sobień-Górską

Czujesz w sobie moralny niepokój? Zapraszamy Cię 18 lipca o godzinie 18:00 na Spotkanie w Manhattanie z Robertem Górskim i Moniką Sobień-Górską, które poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.
Kulisy „Ucha Prezesa”, opowiedziane przez twórcę tego najpopularniejszego polskiego serialu internetowego, który obejrzały miliony ludzi, a kwestia, czy Adrian wejdzie, czy nie wejdzie do gabinetu Prezesa, tygodniami rozgrzewała ciekawość publiczności. A polski rząd (ten prawdziwy!) na konferencji prasowej „zajął stanowisko” w sprawie programu kabaretowego. Z pełną powagą…
 
Posłanka Krystyna Pawłowicz na swoim facebooku zamieściła taki wpis (fragment, pisownia oryginalna): „Pan Robert Górski opisał swe wulgarne wyobrażenie o mnie, skromnym pośle, emerycie, kobiecie w 8 odcinku swego „Ucha”. Wyobrażenie ukształtowane hejtami i bluzgami lewactwa. Jako odbiorca zapewne jedynie lewackich mediów, nie wie, że w rzeczywistości jestem bardzo ładna, bardzo miła dla miłych, życzliwa, łagodna i uśmiechnięta. Owszem, lubię sałatki, a pan Górski zapewne tłustą golonkę i zwyczajną z rożna plus ogórek kiszony. I ma do tego prawo, aby nie mlaskał”.
To był szał. Skąd to się wzięło. No i kto za tym stał i za to płacił…
 
Robert Górski – twórca kabaretowy, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, scenarzysta i odtwórca głównej roli w serialu internetowym „Ucho Prezesa”.
 
Monika Sobień-Górska – dziennikarka, scenarzystka, twórczyni magazynu internetowego WeMen, w którym publikuje wywiady ze znanymi mężczyznami. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a także scenopisarstwo w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Jest autorką książek „Jak zostałem Prezesem” oraz „Wybrałem życie”,"Ukrainki Co myślą o Polakach u których pracują?","Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze"
Źródło: Wydawnictwo Czerwone i Czarne
 
Partnerem spotkania oraz cyklu „Spotkanie w Manhattanie" jest Centrum Handlowe Manhattan.
Data wydarzenia: 
18.07.2022
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: