Jesteś tutaj

Spotkanie z Bożeną Aksamit współautorką książki „Zatoka świń”

/
Data wydarzenia: 
24.03.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Spotkanie z Bożeną Aksamit współautorką książki „Zatoka świń”

Bożena Aksamit – spotkanie z reportażem na VII konferencji dziennikarzy studenckich Medionalia 2017

W piątek, 24 marca 2017, zapraszamy na godzinę 18:00, na spotkanie z reportażem. Gościem Biblioteki pod Żółwiem (ul. Św. Ducha 111/113, Gdańsk) będzie Bożena Aksamit współautorka książki „Zatoka świń”.

Bożena Aksamit – dziennikarka i reportażystka. Skończyła oceanografię fizyczną na Uniwersytecie Gdańskim. Warsztatu dziennikarskiego nauczyła się w „Gazecie Wyborczej”. Stale pisze do „Dużego Formatu”, w którym opublikowała swój pierwszy reportaż. Dodatkowo jej teksty można zobaczyć w „Wysokich obcasach” i wydaniach świątecznych „GW”. Nazwisko dziennikarki widnieje przy nominacjach w kategorii „Wywiad” i „Reportaż prasowy” 20. edycji Grand Press. Bożena Aksamit jest autorką i współautorką 4 książek, w tym – głośnego reportażu „Zatoka Świń”. O sobie mówi: „Interesuje mnie człowiek wrzucony w wir historii”.

Spotkanie jest zorganizowane w ramach VII Ogólnopolskiej Konferencji Dziennikarzy Studenckich Medionalia. Jest to konferencja dla młodych dziennikarzy oraz wszystkich studentów, którzy chcą świadomie i mądrze odbierać media.

Tegorocznej edycji będzie przyświecało hasło: Dziennikarz przyszłości. Medionalia będą się odbywały na Politechnice i Uniwersytecie Gdańskim.

Więcej na

www.medionalia.pl

 

Data wydarzenia: 
24.03.2017
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: