Jesteś tutaj

Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
11.03.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim

W ramach obchodów 5. urodzin Biblioteki Manhattan zapraszamy na spotkanie autorskie z Januszem Leonem Wiśniewskim. Jego debiutancka "Samotność w Sieci" stała się w Polsce i w Rosji kultowym bestsellerem, została sfilmowana i przetłumaczona na wiele języków.

Janusz Leon Wiśniewski - naukowiec i pisarz polski, magister fizyki (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), magister ekonomii (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), doktor informatyki (Politechnika Warszawska), doktor habilitowany chemii (Politechnika Łódzka).

Rybak dalekomorski, magister fizyki, doktor informatyki i doktor habilitowany chemii (program komputerowy jego autorstwa stosuje większość najważniejszych firm chemicznych w świecie). Naukowiec i pisarz. Debiutancka "Samotność w Sieci" stała się w Polsce i w Rosji kultowym bestsellerem, została sfilmowana i przetłumaczona na wiele języków. Autor zbior...u opowiadań "Zespoły napięć", "powieści Los powtórzony", tomików esejów "Intymna teoria względności", "Molekuły emocji", "Sceny z życia za ścianą", "Czy mężczyźni są światu potrzebni?", "Zbliżenia", oraz naukowej bajki dla dzieci "W poszukiwaniu Najważniejszego: bajka trochę naukowa". Z Małgorzatą Domagalik napisał dwie powieści epistolograficzne: "188 dni i nocy" oraz "Między wierszami".

Większość jego książek trafiła na listy bestsellerów. Ojciec dwóch córek: Joanny i Adrianny. Obecnie mieszka i pracuje we Frankfurcie nad Menem. Na swojej stronie internetowej pisze: "Panie, pomóż mi być takim człowiekiem, za jakiego bierze mnie mój pies".

W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu książek Janusza Leona Wiśniewskiego w promocyjnych cenach.

logotyp_bookbook_pionMAŁY_2.png

Data wydarzenia: 
11.03.2017
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: