Jesteś tutaj

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
18.03.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
15:00

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Puzyńską, które odbędzie się w ramach Gdańskich Targów Książki.

Spotkanie z Katarzyną Puzyńską odbędzie się w Bibliotece pod Żółwiem w ramach wydarzeń towarzyszących Gdańskim Targom Książki, które są jego współorganizatorem. Spotkanie odbędzie się 18 marca (niedziela) o godzinie 15:00.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) - z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji, czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega, spaceruje ze swoim psem, zajmuje się kotem i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię.

Debiutowała doskonale przyjętą książką „Motylek”, która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Prawa do publikacji książek Puzyńskiej sprzedano do ponad dwudziestu krajów. 

Data wydarzenia: 
18.03.2018
Godzina rozpoczęcia: 
15:00
Udostępnij: