Jesteś tutaj

Spotkanie z Małgorzatą Wardą

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
15.10.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Spotkanie z Małgorzatą Wardą

Małgorzata Warda napisała nową książkę! I to właśnie ona będzie gościem Iwony Demskiej na spotkaniu z cyklu "Drogą mniej uczęszczaną". Zapraszamy serdecznie!

http://www.warda.com.pl/

 

„Drogą mniej uczęszczaną” to cykl spotkań, którego bohaterami są osoby mające odwagę zająć się tematami mniej popularnymi, wymagającymi od nich dużego zaangażowania i uwagi. Niekiedy droga wiąże się z podróżami w odległe zakątki świata, do których turyści rzadko zaglądają, a czasami prowadzi do samego siebie, ale wymaga zmiany sposobu życia i myślenia.
Podczas spotkań zaproszeni goście przybliżą nam swoje nietypowe pasje, ale także opowiedzą o tym, co ich motywuje i sprawia, że chcą poświęcać swój czas i energię na coś, co innym wydaje się trudne czy zbyt angażujące. Będziemy chcieli także poznać samą drogę, jaką musieli przebyć nasi bohaterowie, aby móc realizować swoje plany. Zastanowimy się również nad tym, dlaczego tak mało osób wybiera podobny styl życia i co sprawiło, że nasi bohaterowie zdecydowali się właśnie na takie, a nie inne pasje.

Spotkanie może się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Rady dzielnicy Oliwa

Data wydarzenia: 
15.10.2018
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: