Jesteś tutaj

Spotkanie z Martiną Zawadzką

/
Data wydarzenia: 
17.04.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Spotkanie z Martiną Zawadzką

Martina Zawadzka opowie o swojej podróży dookoła świata w pojedynkę!

A gdyby tak rzucić pracę, mieszkanie, spakować plecak i wyruszyć w podróż życia?

Zapraszamy na inspirującą opowieść o spełnieniu marzeń, czyli podróży dookoła świata Martiny Zawadzkiej, autorki książki „Dziewięć marzeń” https://dziewiecmarzen.pl.

Po latach pracy w korporacji postanawia zostawić wszystko, spakować plecak i wyruszyć w podróż. Podjęła decyzję o roku przerwy „gap year” od codzienności swojego życia, aby spełniać marzenia związane z dalekimi podróżami. Sprzedała wszystko, co posiadała, i kupiła bilet w jedną stronę.

Swoją przygodę rozpoczęła od Filipin, w kolejnych krokach odwiedziła Indonezję i Australię, Hawaje, Kalifornię oraz Nowy Jork. Podróżowała sama, wyposażona wyłącznie w bagaż podręczny.

Podczas prezentacji opowie o książce, która opowiada jej historię. Podzieli się wątpliwościami, które towarzyszyły przed podróżą solo, pakowaniu plecaka w kilkumiesięczną podróż, trasie swojej podróży oraz ludziach z całego świata napotkanych po drodze. Oprócz niezwykłych historii oraz zdjęć z podróży nie zabraknie garści motywacji i odpowiedzi na pytanie, jak się spełnia marzenia.

Martina Zawadzka - autorka bloga http://lovelajf.pl/ o podróżach i rozwoju osobistym oraz niesamowitej książki „Dziewięć marzeń”. Do niedawna ambitny manager w warszawskiej korporacji. Podróż dookoła świata w pojedynkę zmieniła jej życiowe priorytety na zawsze. Swoją historię opowiedziała m.in. na międzynarodowej konferencji TEDx: https://www.youtube.com/watch?v=JeFBcOPKwFs&t=315s.

Data wydarzenia: 
17.04.2020
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: