Jesteś tutaj

Spotkanie z podróżnikiem Rafałem Kośnikiem połączone z promocją książki pt.: "Amazonia - piekielne piękno. Kiedy przygoda zderza się z życiem."

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
10.02.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.00

Spotkanie z podróżnikiem Rafałem Kośnikiem połączone z promocją książki pt.: "Amazonia - piekielne piękno. Kiedy przygoda zderza się z życiem."

"Amazonia Piekielne Piękno" to opowieść o dwóch, samotnych, ekstremalnych wyprawach do dzikiej i fascynującej, a czasem przeklętej Amazonii. Bohater pokonuje ponad siedem tysięcy kilometrów tej niegościnnej dla obcych krainy, stając często oko w oko ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami. Pasja, marzenie, determinacja i siła woli w starciu z nieubłaganą naturą, wewnętrznymi rozterkami oraz niedoskonałością ludzkiego organizmu - to wszystko znajdzie w książce Czytelnik, ciekawy świata, gotowy na dużą dawkę mocnych wrażeń. Spotkanie zostanie wzbogacone prezentacją multimedialną.

Znany kociewski podróżnik – Rafał Kośnik przekaże relacje z dwóch ekstremalnych wypraw do „zielonego piekła” Amazonii. "Amazonia Piekielne Piękno" to opowieść o dwóch, samotnych, ekstremalnych wyprawach do dzikiej i fascynującej, a czasem przeklętej Amazonii. Bohater pokonuje ponad siedem tysięcy kilometrów tej niegościnnej dla obcych krainy, stając często oko w oko ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami. Pasja, marzenie, determinacja i siła woli w starciu z nieubłaganą naturą, wewnętrznymi rozterkami oraz niedoskonałością ludzkiego organizmu - to wszystko znajdzie w książce Czytelnik, ciekawy świata, gotowy na dużą dawkę mocnych wrażeń. Istotnym oryginalnym walorem tej książki jest tzw. dwugłos – spojrzenie z kobiecej perspektywy na to niezwykłe przedsięwzięcie. Jak to jest żyć u boku mężczyzny porywanego spontanicznie przez własne emocje w świat, w świat, do którego trudno zaprosić najbliższych? Opowieść o przygodzie odważnego i silnego mężczyzny, w zderzeniu z uczuciami kobiety, która czeka - to koktajl emocji, w którym wzruszenie, lęk i dojmująca tęsknota stanowią podstawowe składniki.

Data wydarzenia: 
10.02.2017
Godzina rozpoczęcia: 
17.00
Udostępnij: