Jesteś tutaj

Studia i życie studenckie w Stanach Zjednoczonych

/
Data wydarzenia: 
16.11.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
10:00

Studia i życie studenckie w Stanach Zjednoczonych

Wszystkich zainteresowanych studiami w USA zapraszamy do udziału w spotkaniu organizowanym w ramach Tygodnia Edukacji Międzynarodowej - International Education Week.

To międzynarodowa inicjatywa amerykańskiego Departamentu Stanu i Departamentu Edukacji, mająca na celu promowanie programów wymiany międzynarodowej i zachęcanie do uczestniczenia w nich, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Co roku w listopadzie Centra Doradztwa EducationUSA na całym świecie organizują prezentacje, wykłady, warsztaty zachęcające młodych ludzi do podjęcia nauki w USA, zaś naukowców do wyjazdu na staże i wymiany naukowe.
American Corner Gdask zaprasza na spotkanie dotyczące studiowania i życia studenckiego w Stanach Zjednoczonych. 

Spotkanie pt. "Living and Studying in the United States" poprowadzi David Arney, stypendysta Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta oraz absolwent University of Notre Dame.

W trakcie spotkania (Uwaga! Spotkanie tylko w języku angielskim ) David odpowie na wszelkie pytania związane ze studiowaniem za granicą, będzie można pobrać materiały informacjyne i zapoznać się z księgozbiorem zestawów egzaminacyjnych. 

Zapraszamy serdecznie.
Wstęp wolny!

Data wydarzenia: 
16.11.2017
Godzina rozpoczęcia: 
10:00
Udostępnij: