Jesteś tutaj

Sztuka emocji

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
24.02.2017

Sztuka emocji

Warsztaty dla dzieci. Podczas spotkania usłyszymy, zobaczymy i poczujemy, jakie towarzyszą nam emocje, ile ich jest, jaki mają kolor czy dźwięk. Dowiemy się, po co się pojawiają, jaka jest ich rola. Stworzymy też wspólnie bazę pomysłów, co możemy zrobić, by sobie pomóc, nie raniąc innych i siebie, gdy są to uczucia mniej przyjemne.

Podczas spotkania usłyszymy, zobaczymy i poczujemy, jakie towarzyszą nam emocje, ile ich jest, jaki mają kolor czy dźwięk. Dowiemy się, po co się pojawiają, jaka jest ich rola. Stworzymy też wspólnie bazę pomysłów, co możemy zrobić, by sobie pomóc, nie raniąc innych i siebie, gdy są to uczucia mniej przyjemne.

O trenerce:

Współtworzy międzynarodowy zespół trenerów zafascynowanych Porozumieniem bez Przemocy. Od kiedy poznała filozofię Marshalla Rosenberga integruje ją w swoim życiu; w pracy, na szkoleniach, w rodzinie. Gdy została mamą, z mniejszymi i większymi sukcesami oraz „coraz lepszymi porażkami” integruje porozumienie w relacji z dziećmi. Widząc zmiany i wzbogacenie życia, jakie daje porozumienie, od 10 lat przedstawia je nie tylko w biznesie (korporacjach, rodzinnych firmach..), ale i w instytucjach (uniwersytetach, placówkach służby zdrowia...), rodzinach, szkołach i przedszkolach.
Jej rodzinnym miastem jest Gdynia, obecnie mieszka w Poznaniu. W 2013 roku zakończyła proces certyfikacji mediatora. Do zawodu trenera przygotowała się w Akademii Trenerów Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Fascynują ją interakcje między ludźmi, mediacje zewnętrzne i wewnętrzne i że „czasem warto wybrać bycie szczęśliwym, zamiast posiadania racji”.

Więcej informacji o warsztatach na stronie www.GRL.zone/szkolenia

Więcej informacji o trenerce: www.GRL.zone/katarzynadworaczyk

Data wydarzenia: 
24.02.2017
Udostępnij: