Jesteś tutaj

Targi Gra i Zabawa

/
Data wydarzenia: 
24.11.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
10:00

Targi Gra i Zabawa

Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy... Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznych Targach Gra i Zabawa!

Przedstawiamy zapowiedź Targów Gra i Zabawa 2018. My także bierzemy w nich udział! O szczegółowym programie naszego bibliotecznego stoiska będziemy informować wkrótce.

JEST CO ROBIĆ!

Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 24 listopada w AMBEREXPO ruszają 7. Targi GRA I ZABAWA  i 17. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY. Swoją ofertę zaprezentują najbardziej liczący się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek.

24 i 25 listopada -  koniecznie wpiszcie sobie tę datę do kalendarza

Dołącz do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/2080676492203554/
 

GRA I ZABAWA 2018 | www.graizabawa.com.pl

24 listopada, godz. 10.00 –  20.00
25 listopada, godz. 10.00 –  18.00
AMBEREXPO | Gdańsk, ul. Żaglowa 11
 

JEST W CO I O CO GRAĆ!

Sercem imprezy tradycyjnie będzie GRALNIA, gdzie można grać i testować ponad 2 tysiące gier: planszówek familijnych, imprezowych, strategicznych, science fiction, przygodowych, logicznych i karcianych.  Do grania zapraszamy wszystkich - rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Chętni mogą wziąć udział w licznych turniejach - obowiązują wcześniejsze zapisy w WYPOŻYCZALNI. Na laureatów czekają super nagrody!

W STREFIE PREMIERY Z ESSEN prezentowane będą premierowe tytuły gier, przywiezione prosto z największych światowych targów gier planszowych SPIEL w Niemczech.

W STREFIE STAR WARS  odbędą się  zawody X-Wing System Open. W turnieju obowiązują wyłącznie zasady z nowej edycji gry Star Wars: X-Wing 2.0. Maksymalna liczba osób, które mogą wziąć udział w tym wydarzeniu to 250 graczy, a każdy turniej daje uczestnikom możliwość zdobycia specjalnych kuponów, które będzie można wymieniać na szereg unikatowych nagród w ramach Open Series. Osoby zamawiające bilety w przedsprzedaży będą miały dostęp do limitowanych pakietów: Captains Ticket oraz Admirals Ticket. System Open należy do serii zupełnie nowych turniejów organizowanych od 2018 roku.  Więcej na  https://www.wydawnictworebel.pl/xwing.   

Nie tylko fani Gwiezdnych Wojen, ale także innych postaci z filmów, gier, seriali, czy komiksów będą mogli wykazać się  swoją kreatywnością w widowiskowym konkursie COSPLAY. Udział w konkursie należy zgłosić organizatorowi do 15 listopada. Pula nagród 2 tys. zł!!!

Kochasz szachy? W sobotę 24 listopada zapraszamy na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych, a Seniorów do udziału w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa Międzynarodowych Targów Gdańskich SA.

Na Targach  poznamy też laureatów mistrzostw Polski w grach planszowych: Wsiąść do pociągu: Zjednoczone Królestwo i Marco Polo. Po raz drugi wybrana zostanie GRA ROKU TARGÓW GRA I ZABAWA. W 2017 tytuł zdobyła gra Ubongo (Egmont Polska), a wyróżnienie Cortex (Rebel) i Orlean Wydawnictwa (Baldar).


BĘDZIE FUN

TARGI GRA I ZABAWA to również mnóstwo atrakcji dla dużych i małych:  paintball laserowy, dmuchańce, wielkoformatowe gry planszowe, możliwość gry w szachy z mistrzami, kreatywne warsztaty plastyczne, warsztaty cyrkowe, kino Treflika, pasjonujące eksperymenty, podróże do świata nauki i fantastyki, strefa zabaw dla dzieci.

SPORT TO TEŻ ZABAWA

W sobotę w hali C AMBEREXPO odbędzie się V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak podczas którego najlepsi zawodnicy będą rywalizować o powołanie do Reprezentacji Polski Fitness. A w niedzielę „roztańczone” Mistrzostwa Świata w FIT-KID & Fitness Aerobic - czyli niesamowita kombinacja umiejętności, sportu  i widowiska. Na scenie zaprezentują się zawodnicy w wieku od 5 do 18 roku życia,  a także Duety i Formacje Fitness.

24 i 25 listopada -  koniecznie wpiszcie sobie tę datę do kalendarza :-)

Dołącz do wydarzenia na FB https://www.facebook.com/events/2080676492203554/

 

GRA I ZABAWA 2018 | www.graizabawa.com.pl

24 listopada, godz. 10.00 –  20.00
25 listopada, godz. 10.00 –  18.00
AMBEREXPO | Gdańsk, ul. Żaglowa 11

BILETY

  • jednodniowy:  normalny  20 zł/os. ; ulgowy  10 zł/os.
  • dwudniowy:  normalny  30 zł/os., ulgowy  15 zł/ os.

Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny!

Bilety do nabycia online https://graizabawa2018.exposupport.pl/shop  lub podczas Targów w kasie AMBEREXPO.

Upoważnieni do zakupu biletów ulgowych: dzieci powyżej 6 r.ż., uczniowie, studenci do 26 r.ż., emeryci, osoby niepełnosprawne (zakup biletu w kasie po okazaniu legitymacji), grupy zorganizowane (szkoły, grupy powyżej 10 osób, zakup biletów w kasie), posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY (zakup biletów w kasie).

 

KONTAKT : Agata Nilsson - manager projektu, T +48 667 809 900, agata.nilsson@mtgsa.com.pl       

PATRONAT HONOROWY:
Dariusz Drelich, Wojewoda Pomorski

Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego

Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańska


 

Data wydarzenia: 
24.11.2018
Godzina rozpoczęcia: 
10:00
Udostępnij: