Jesteś tutaj

Uczta kulinarna dla oka

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
12.09.2016

Uczta kulinarna dla oka

Wyszukane potrawy nie muszą być ani drogie, ani niedostępne. Wystarczy odrobina fantazji i szczypta inwencji, żeby z prostych składników wyczarować ucztę dla całej rodziny. Zapraszamy na wystawę fotografii autorstwa Sabiny Jodłowskiej.

Sabina Jodłowska – dietetyk, nauczyciel, biolog morza, pasjonat zdrowego odżywiania.

Od kilku lat prowadzi bloga kulinarno-dietetycznego z myślą o wszystkich, którzy chcą odżywiać się zdrowo i smacznie. Lubi odkrywać nowości kulinarne, które chętnie wykorzystuje w swojej kuchni. Kieruje się zasadą, że jedynie dobrze zbilansowane posiłki z odpowiednio dobranych składników pozwalają utrzymać zdrowie, młodość, dobrą kondycję i chęć do życia. Na stronie www.fantazjesmaku.weebly.com można znaleźć nie tylko dokładną procedurę przygotowania potraw, ale również ich wartość odżywczą.

 „ …Staram się, by dania, których przepisy zamieszczam na stronie były zdrowe, smaczne i łatwe w przygotowaniu. W kuchni stosuję wiele przypraw, czasem egzotycznych dodatków, wybieram zdrowe produkty i łączę je tak, by tworzyły ciekawą kulinarnie potrawę. Nawiązuję do zasad dietetyki wschodu oraz sztuki kulinarnej opartej o filozofię Pięciu Przemian…”

Data wydarzenia: 
12.09.2016
Udostępnij: