Jesteś tutaj

Upiększający nawyk

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
25.03.2015

Upiększający nawyk

Czy istnieje naturalna alternatywa dla botoksu? Czy mamy nawyki, które wpływają na nasz wygląd? Czy każda z nas, przy niewielkim wysiłku może sprawić, że będzie wyglądać promiennie, bez oznak zmęczenia? Jakie zabawy z dzieckiem, które będą upiększające dla mamy i z korzyścią dla dziecka?

Spotkanie odbędzie się 25 marca (środa) o 11:15Warsztaty przeznaczone są dla mam i maluszków od 0 do 3 lat, które chcą spotkać się z innymi mamami, porozmawiać, ale także szukają okazji do tego, by ich dzieci mogły pobyć razem z rówieśnikami.

Spotkanie poprowadzi *Katarzyna Szafarczyk* instruktorka facefitness i jogi śmiechu, energiczna i przedsiębiorcza mama, prowadząca firmę Destin - "promienna cera i dobre samopoczucie-naturalnie" - więcej informacji:  https://www.facebook.com/NawykiDlaZdrowia

Katarzyna Szafarczyk

Pomagam innym produkować endorfiny i zachować młody wygląd, jak najdłużej. Uczę naturalnych sposobów ujędrniania twarzy. Prowadzę warsztaty z jogi śmiechu i facefitness. Jestem właścicielem firmy Destin – „Promienna cera i dobre samopoczucie – naturalnie. ”Realizuję się dzieląc się z innymi swoją radością, optymizmem, doświadczeniem i sposobami na zdrowsze życie. Pragnę zarażać zdrowymi nawykami. Prywatnie jestem mamą energicznej Niny oraz pasjonatką wszystkiego, co naturalne i dobre dla zdrowia, samopoczucia i urody.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

 Więcej o spotkaniach dla rodziców na stronie www.klubyrodzica.info oraz www.facebook.com/poklad.kr

 

Data wydarzenia: 
25.03.2015
Udostępnij: