Jesteś tutaj

V Tydzień Małżeństwa w Gdańsku

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
09.02.2019
,
Godzina rozpoczęcia: 
11.30

V Tydzień Małżeństwa w Gdańsku

W ramach V Tygodnia Małżeństwa zapraszamy na spotkanie z Kubą Jabłońskim, autorem książki "​Kiedy mężczyzna staje się mężem. Listy ojca do syna o małżeństwie" - ​pokazuje ona źródła i sposoby rozwiązania mogących się pojawić konfliktów, zwraca uwagę na problem gotowości do małżeństwa, podkreśla rolę przysięgi wierności, omawia zasady budowania bliskości, akcentuje wagę zaufania, rozważa kwestię małżeńskich tajemnic, znaczenia intymności. Opisuje korzyści, jakie małżeństwu może dać kłótnia oraz zachęca do czujności, która chroni przed zdradą. . Spotkanie z Autorem poprowadzi​ ​Jacek Bielak​.

więcej informacji: http://tydzienmalzenstwa.pl/

KUBA JABŁOŃSKI  Psycholog kliniczny, licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany Psychoterapeuta i Superwizor Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej INTRA. Posiada również Certyfikat Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, uprawniający do prowadzenia terapii uzależnień. Ukończył Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.  Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, publikuje m.in. w magazynie Charaktery. Przez wiele lat prowadził szkolenia edukacyjne dla psychologów, nauczycieli i innych grup zawodowych. Jako terapeuta pracuje od 1985 roku.  Szczególnie bliskie są mu sprawy rodziny i rodzicielstwa. Sam jest żonaty i ma czwórkę dzieci. Przetłumaczył książkę Normana Wrighta ​Sztuka porozumiewania się czyli jak zrozumieć siebie aby zrozumieć współmałżonka. Jest autorem książki poświęconej problematyce rozwodu: "​Rozwód jak go przeżyć"

​      Spotkanie z Autorem poprowadzi​ ​Jacek Bielak​. Mąż i tata 3 dzieci, z zawodu historyk sztuki, pracuje na stanowisku adiunkta w Instytucie Historii Sztuki UG. Wraz z małżonką, Anną, uczestnik międzynarodowego ruchu „Spotkań Małżeńskich” mającego na celu wzmacnianie relacji małżeńskich w oparciu o zasady dialogu. 

 
 

Data wydarzenia: 
09.02.2019
Godzina rozpoczęcia: 
11.30
Udostępnij: