Jesteś tutaj

Wakacyjne spotkanie speedcuberów

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
25.07.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
11:00

Wakacyjne spotkanie speedcuberów

GLS jest inicjatywą dedykowaną speedcuberom z województwa pomorskiego. Nasze spotkania są jednak otwarte dla miłośników kostki z całego kraju. Jeżeli potrafisz ułożyć kostkę Rubika, zapraszamy do wspólnej zabawy! Rejestracja na stronie: http://www.gdanskaliga.kostkarubika.org/

Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim dobra zabawa oraz promocja naszego sportu wśród lokalnej społeczności. Każde spotkanie to miniturniej, w czasie którego zawodnicy mogą sprawdzić swoje siły w klasycznej kostce oraz innych łamigłówkach. Układaniu towarzyszą ciekawe konkurencje i zadania dodatkowe takie jak na przykład wspólne układanie mozaiki z kostek Rubika, kostkowa sztafeta czy układanie zespołowe na różne sposoby :)

Na koniec każdego turnieju organizowana jest loteria z bonami do sklepu firmowego sponsorowanymi przez firmę SpeedCube. Każdy turniej to również możliwość zdobycia punktów do klasyfikacji generalnej. Na koniec sezonu wśród najaktywniejszych i najsystematyczniejszych uczestników (z min.80% frekwencją) zostaną rozlosowane 3 atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę SpeedCube. Na każdym spotkaniu towarzyszyć nam będą aparaty i kamery, a wynikami i wspaniałą atmosferą będziemy dzielić się ze społecznością z innych miast, które serdecznie zachęcamy do podobnej inicjatywy.

Do zobaczenia przy stackmacie! :)

Data wydarzenia: 
25.07.2015
Godzina rozpoczęcia: 
11:00
Udostępnij: