Jesteś tutaj

Walentynki w bibliotece

/
Data wydarzenia: 
14.02.2021

Walentynki w bibliotece

Voucher uprawniający do nagrody, randka w ciemno z książką, warsztaty – to niektóre z atrakcji, które przygotowały filie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku.

Od 15 lutego przyprowadzając do jednej z filii znajomą lub znajomego, którzy nie mają karty bibliotecznej, otrzymacie po voucherze. Będziecie mogli go wymienić na książki lub grę „Mistrz Bajek”. Czeka na Was 400 prezentów. Z voucherem trzeba się zgłosić do audioteki w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku przy Targu Rakowym 5/6.

Więcej szczegółów akcji TUTAJ

manhattan.png

Powiedź hasło i…

Biblioteka Manhattan przygotowała specjalne, walentynkowo-książkowe podarunki. Wystarczy odwiedzić placówkę 13 lutego i wypożyczyć dowolną liczbę książek. Przy ladzie podaj walentynkowe hasło: Nie ma nic bezpieczniejszego, niż twój głos, gdy mi czytasz. Pierwsze 14 osób otrzyma prezenty.

kokoszki.png

Specjalna gra

Do gorącego romansu w Walentynki zaprasza Biblioteka Kokoszki. Oferuje udział w specjalnej grze. Ona podpowie, gdzie czeka na Ciebie miłość.

kot walnetynki.jpg

Miłość w ciemno

Jeśli chcesz doświadczyć randki w ciemno z książką, to odwiedź Bibliotekę Pod Kotem i Myszą od 12 do 15 lutego. Na czytelników będą czekać szczelnie zapakowane książkowe walentynki. Każdy będzie mógł dokonać wyboru tylko po krótkim opisie.

quiz babie.png

Quiz i warsztaty online

Biblioteka Babie Lato zaprasza dzieci do wzięcia udziału w walentynkowym quizie. Wystarczy kliknąć tutaj. Oprócz tego biblioteka zachęca do wzięcia udziału w walentynkowych warsztatach plastycznych online. Każdy z uczestników wykona oryginalną kartkę, która zachwyci niejedną Walentynkę lub Walentego.

lawendowa ksiazka.jpg

Zakochaj się w Lawendowej

Warto przypomnieć, że cały czas świętuje pierwsze urodziny najmłodsza filia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej. Na czytelników czeka 366 niespodzianek. Należy przyprowadzić do Biblioteki Lawendowej nie zapisaną osobę do żadnej z filii WiMBP w Gdańsku. Po założeniu karty bibliotecznej czeka niespodzianka na nią oraz na osobę, która ją przyprowadziła, m.in.: książki, kalendarze kubki, torby biblioteczne, które przypadną czytelnikom do serca.

Do tego Biblioteka Lawendowa proponuje romans z książką. Czytelnik będzie mógł zabrać daną pozycję do domu na podstawie jedynie krótkiego opisu, który jest umieszczony na opakowaniu. Książki są rozdawane w piątek (12 lutego) lub do wyczerpania zapasów.

 

 

Data wydarzenia: 
14.02.2021
Udostępnij: