Jesteś tutaj

Warsztaty z psychologii pozytywnej

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
19.05.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
10:00

Warsztaty z psychologii pozytywnej

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach, podczas których będzie można zgłębiać tajemnice szczęścia i lepiej poznać swoje mocne strony.

Czym jest dla Ciebie szczęście? Czy myślisz, że każdy może być szczęśliwy? Czy szczęście zależy tylko od nas?

Jeśli tego typu pytania są Ci bliskie i chciałbyś zgłębić tajniki psychologii pozytywnej, poznać prawdy i mity związane ze szczęściem, a także dowiedzieć się, jakie są mocne strony Twojego charakteru i w jaki sposób możesz to wykorzystać, zapisz się na warsztaty. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy (online lub w wersji papierowej dostępny w Filii Naukowej), przeczytać zaproponowany tekst i w pozytywnym nastroju przyjść na spotkanie z Martą Sadowską, psychologiem i trenerką, która poprowadzi warsztaty.

Ilość miejsc ograniczona! Warsztaty odbędą się 19 maja (sobota) w godz. od 10:00 do 15:00.

Zgłoszenia online prosimy przesyłać na adres: promocja@wbpg.org.pl.

O zadanej lekturze poinformujemy w kwietniu.

Marta Sadowska - psycholog, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, założycielka Stowarzyszenia Educational Cha(lle)nge, terapeutka w szkole podstawowej Stowarzyszenia DAR. Posiada 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów z zakresu wspierania rozwoju umiejętności społecznych i szeroko rozumianych kompetencji miękkich, często  skupionych wokół tematu edukacji. Duże doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła dzięki prowadzeniu zajęć podczas obozów (Stowarzyszenie Talent, Pracownia MATER), a także w pracy stacjonarnej, m.in. w prowadzeniu socjoterapii i innych metod rozwojowych (Stowarzyszenie Aslan, Stowarzyszenie Vitava, Polski Uniwersytet Dziecięcy). Doświadczenie w pracy z dorosłymi zdobywała przede wszystkim pełniąc rolę trenera w Stowarzyszeniu Wiosna, gdzie prowadziła warsztaty na terenie Trójmiasta oraz innych miast w Polsce. Od kilku lat prowadzi i organizuje konferencje edukacyjne na terenie Gdańska, sama również udzielając prelekcji, jednak prawdziwą jej pasją jest praca w mniejszych grupach, gdzie w pełni może skupić się na wspieraniu rozwijania potencjału obecnych w niej osób. Prowadzi także warsztaty i wymiany międzynarodowe w języku angielskim w programie Erasmus+. Niedawno zaczęła tworzyć swoje miejsce w wirtualnej przestrzeni, gdzie dzieli się swoją wiedzą i przemyśleniami dotyczącymi szczęścia i psychologii pozytywnej (www.szczescieispolka.pl).

Data wydarzenia: 
19.05.2018
Godzina rozpoczęcia: 
10:00
Udostępnij: