Jesteś tutaj

Webinarium z psychologiem. „O emocjach w czasie zarazy – o wilkach i tym, jak ważny jest uśmiech”

/
Data wydarzenia: 
14.05.2020

Webinarium z psychologiem. „O emocjach w czasie zarazy – o wilkach i tym, jak ważny jest uśmiech”

Zapraszamy do obejrzenia webinarium z psychologiem, Elżbietą Krzyżaniak z Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany, która poprowadziła dla nas prelekcję pt. „O emocjach w czasie zarazy – o wilkach i tym, jak ważny jest uśmiech”, a także odpowiedziała na dosłane nam wcześniej przez czytelników, związane z tym tematem pytania.

W materiale znajdują się informacje i porady dotyczące:

  • emocji, które mają prawo pojawić się w sytuacji pandemii oraz tego, jak sobie z nimi poradzić;
  • tego, jak nie zamienić się w wilka i nie stracić ważnych relacji;
  • tego, jak nie czuć się samotnym będąc samemu w domu;
  • a także tego, jak znaleźć w sobie optymizm i jak ważne jest nasze nastawienie.

Powyższe wątki zostały poruszone przez psychologa w trakcie odpowiadania na pytania nadesłane przez naszych czytelników. Zapraszamy do oglądania.

Elżbieta Krzyżaniak - psycholog, mediator, Profesjonalny Coach Erickson International College, Certyfikowany Trener FRIS, właściciel Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany, wykładowca akademicki, autorka bloga: psychologicznypunktwidzenia.pl  
Szkolenia oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi uczyniły z niej coacha, trenera, mediatora. Doświadczenie sprawiło, że jest uważnym i skutecznym psychologiem.  Na co dzień wspiera ludzi w ich rozwoju, towarzyszy im na drodze zmian, pomaga na zakrętach życiowych. Potrafi mobilizować do tego, żeby chciało im się chcieć, dzieli się z nimi wiedzą , szuka najlepszych rozwiązań. Jako mediator skutecznie wspiera rozwiązywanie konfliktów. W pracy koncentruje się na możliwościach, a nie na przeszkodach. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla klientów zainteresowanych własnym rozwojem. Entuzjastka zmian, ekspert do spraw odwagi.  Prywatnie kobieta odważna, zafascynowana życiem.

#zostanwdomu

Data wydarzenia: 
14.05.2020
Udostępnij: