Jesteś tutaj

Wieczór wspomnień o Macieju Kosycarzu

/
Data wydarzenia: 
25.03.2022
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Wieczór wspomnień o Macieju Kosycarzu

Zapraszamy Państwa do podzielenia się swoimi wspomnieniami o Macieju Kosycarzu podczas spotkania w Bibliotece Chełm 25 marca o godzinie 18:00.
Zapraszamy na wieczór wspomnień poświęcony postaci Macieja Kosycarza, znanego gdańskiego fotoreportera, który przez lata dokumentował nie tylko najważniejsze wydarzenia na terenie miasta i Pomorza, lecz również życie codzienne jego mieszkańców. Został zapamiętany także jako społecznik aktywnie działający na rzecz swojego ukochanego Gdańska.
Podobno znał wszystkich, a i jego wszyscy znali — dlatego zapraszamy Państwa do podzielenia się swoimi wspomnieniami podczas spotkania w Bibliotece Chełm 25 marca o godzinie 18:00. To właśnie tam została niedawno otwarta Galeria im. Macieja Kosycarza, w której regularnie prezentowane są wystawy znakomitych pomorskich fotoreporterów.
Spotkanie będzie również okazją do rozmowy z Hanną Kosycarz o spuściźnie Macieja Kosycarza, a także jego ojca, Zbigniewa, który zapoczątkował rodzinną już tradycję fotografowania Gdańska i Pomorza.
Data wydarzenia: 
25.03.2022
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: