Jesteś tutaj

Wykłady psychologiczne na Manhattanie

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
26.09.2015
,
Godzina rozpoczęcia: 
10.00

Wykłady psychologiczne na Manhattanie

Zapraszamy na wykłady, które odbywają się w ramach IX Ogólnopolskiego Festiwalu POP KREACJE
  • Praca ze snami w psychologii procesu  - o godz. 10.00

Sny zawierają bogactwo informacji na nasz temat, ale przedstawiają te informacje za pomocą obrazów, symboli, w sposób niejednoznaczny. Trudno jest więc zrozumieć sens takiego komunikatu. Psychologia procesu wypracowała szereg metod pomagających dotrzeć do znaczenia snu. Spotkanie jest okazją do zapoznania się z metodami pracy ze snami, które umożliwiają „odkodowanie” informacji zawartych w snach.

  • Co robić, gdy jesteśmy w związku i zaczyna nam się podobać inna osoba? – o godz. 11.45

Jesteś w stałym związku. I nagle zauważasz, że ktoś trzeci zaczyna ci się podobać. Ten ktoś wydaje się fizycznie lub psychicznie pociągający z jakiegoś powodu. No właśnie z jakiego powodu? O tym będzie ten wykład. Pokażemy na nim, jak odkrywać własną psychologię i psychologię własnego stałego związku, która jest związana z tymi atrakcyjnymi, trzecimi osobami. I jak wprowadzać zmiany we własne życie i w życie relacyjne, aby było ono bardziej atrakcyjne.

Wykłady wygłoszą Małgorzata i Grzegorz Szczepańscy, psycholodzy i psychoterapeuci, a także współzałożyciele Ośrodka Terapii Małżeńskiej "Nowe Wzorce".

Ogólnopolski Festiwal POP KREACJE to cykliczne wydarzenie zapoczątkowane w 2007 roku. W trakcie festiwalu uczestnicy mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, wykładach, konsultacjach psychoterapeutycznych i coachingowych, procesach grupowych oraz Forum Otwartym w wielu miejscach w Polsce oraz od kilku lat również na południowym wybrzeżu Francji.

http://popkreacje.pl/

Data wydarzenia: 
26.09.2015
Godzina rozpoczęcia: 
10.00
Udostępnij: