Jesteś tutaj

Wymiana książek z Fundacją Ad Fontes

/
Data wydarzenia: 
27.10.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00-19.00

Wymiana książek z Fundacją Ad Fontes

Odśwież swoją biblioteczkę, czyli wymiana książek z Fundacją Ad Fontes. W naszej akcji nie chodzi o pozbycie się starych książek, ale przekazanie ciekawych propozycji innym osobom. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu.

Regulamin wymiany

Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywają się spotkania Odśwież swoją biblioteczkę,
czyli
 wymiana książek, polegające na bezgotówkowej wymianie książek pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

                                                                           § 1

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Ad Fontes, przy współpracy z Filią nr 9 WiMBP w Gdańsku

                                                                           § 2

Podstawowe zasady wymiany:

1) W wymianie może wziąć udział każdy, kto przyniesie od jednej do sześciu książek, zarejestruje się, pozostawi książki do wymiany przed wejściem na salę i pobierze karteczkę na której będzie widniała liczba przyniesionych książek. Karteczkę oddajemy organizatorom, przed opuszczeniem sali.

2) Każdy uczestnik może zabrać ze sobą tyle książek, ile sam przyniósł na wymianę - wymiana następuje 1:1, chyba że uczestnik i organizator postanowią inaczej.

3) Wymieniamy się książkami które zostały wydane po roku 2006. W przypadku przyniesienia przez uczestników ciekawych pozycji wydanych przed 2006r, decyzję o ich włączeniu do akcji podejmą organizatorki w trakcie rejestracji.

4) Na spotkania Odśwież swoją biblioteczkę, czyli  wymiana książek  zapraszamy jedynie Uczestników, którzy przynoszą książki na wymianę.

5) Obowiązuje limit wymienianych książek, których maksymalna liczba to 6 sztuk, chyba że organizatorzy postanową inaczej.

6) Książki, które nie zostaną wymienione, przechodzą w posiadanie organizatorek i zachowane zostaną na kolejne spotkanie Odśwież swoją biblioteczkę, czyli  wymiana książek.

7) Prosimy o przynoszenie książek które nie są zniszczone.

8) Prosimy o nie przynoszenie podręczników szkolnych i akademickich, starych słowników, instrukcji obsługi, atlasów, materiałów z konferencji naukowych itp.

9) Każdy uczestnik wyraża zgodę na umieszczenie zdjęć z jego wizerunkiem na stronach zarządzanych przez Fundację Ad Fontes i WiMBP.

Data wydarzenia: 
27.10.2016
Godzina rozpoczęcia: 
18.00-19.00
Udostępnij: