Jesteś tutaj

Wystawa fotografii Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
01.08.2018

Wystawa fotografii Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego

W dniach 30 czerwca–31 sierpnia 2018 r. zapraszamy do oglądania wystawy fotografii, które powstały podczas warsztatów fotograficznych dla młodzieży szkolnej zorganizowanych przez Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne. Cały cykl warsztatów ukończyły cztery osoby. Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy prace: Wojtka Kaczmarka, Julii i Wiktorii Kurgan oraz Martyny Sumisławskiej.

Od października 2017 do maja 2018 roku co dwa tygodnie w Gdańskim Towarzystwie Fotograficznym odbywały się warsztatowe spotkania fotograficzne dla młodzieży szkolnej. Na każde spotkanie uczestnicy realizowali inne zadanie fotograficzne, ugruntowywali swoją wiedzę oraz poznawali bardziej zaawansowane działy fotografii. Spróbowali pracy w szlachetnej technice cyjanotypii oraz samodzielnie oprawili wszystkie prace na wystawę.

Cały cykl ukończyły cztery osoby. Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy fotografie  autorstwa tych czterech wspaniałych młodych osób:

 Wojtka Kaczmarka, Julii i Wiktorii Kurgan oraz Martyny Sumisławskiej.

 

Od października 2018 roku planowana jest kolejna edycja bezpłatnych warsztatów GTF dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Informacje znajdą się po wakacjach na stronie internetowej: gtf.org.pl

 

Data wydarzenia: 
01.08.2018
Udostępnij: