Jesteś tutaj

Wystawa zdjęć Magdy Zelewskiej

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
21.03.2016

Wystawa zdjęć Magdy Zelewskiej

Into the Tribes to seria piętnastu fotografii wykonanych ludom pierwotnym z odległych zakątkow świata, takich jak Papua, Ekwador, Etiopia, Wietnam czy Indonezja.

Into the Tribes to seria piętnastu fotografii wykonanych ludom pierwotnym z odległych zakątkow świata, takich jak Papua, Ekwador, Etiopia, Wietnam czy Indonezja. Jej celem jest ukazanie piękna nieodkrytych jeszcze plemion, które nie mając dostępu do współczesnych technologii, zachowały po dziś dzień swą pierwotną, autentyczną tożsamość, nietknietą wszechobecnym wpływem globalizacji.


Autorem zdjęć jest Magda Zelewska, pochodząca z Pomorza, ale od ośmiu lat mieszkająca w Paryżu fotograf i podróżnik. Najbardziej w wyprawach pasjonują ją ludzie, dlatego głównym tematem jej prac są portrety. Autorka jest laureatką licznych konkursow fotograficznych w Polsce i za granicą. Wiecej informacji na www.magdazelewska.com

MagdaZelewska.jpg


Zdjęcia w dużym formacie (40x60) można oglądać od 21 marca do 21 kwietnia w  Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku przyTargu Rakowym.
Równolegle można je też zobaczyć w mniejszej wersji (A3) w gdańskiej kawiarni "W Starym Kadrze", przy ul. Grobla I 3/4.

 

Data wydarzenia: 
21.03.2016
Udostępnij: