Jesteś tutaj

Wystawa zdjęć z kampanii „Chodzę do biblioteki”

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
19.07.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Wystawa zdjęć z kampanii „Chodzę do biblioteki”

Zapraszamy serdecznie na wystawę naszych zdjęć z kampanii „Chodzę do biblioteki”, która odbywa się w Sztuce Wyboru (ul. Słowackiego 19) i potrwa do 9 sierpnia.

Biblioteka to nie tylko czytelnicy, ale i pracownicy. Na co dzień służą pomocą, prezentują profesjonalizm i posiadają szeroką wiedzę z zakresu literatury. Czy jednak biblioteka i literatura to dla nich cały świat? Jacy są poza pracą, czym się interesują i co ich inspiruje, gdy znajdą się już poza murami czytelni? I najważniejsze – czy prywatne hobby da się połączyć z praca w bibliotece? Bohaterami nowej odsłony kampanii #chodzedobiblioteki są właśnie oni – pracownicy gdańskiej biblioteki publicznej.

Kampania #chodzedobiblioteki jest galerią zdjęć, wykonanych przez Aleksandrę Maj. Każda postać przedstawiliśmy poprzez dwa ujęcia. Na pierwszym można zobaczyć bibliotekarza lub bibliotekarkę w „środowisku naturalnym”, czyli takim, jakimi macie szansę zobaczyć ich na co dzień. Drugie zdjęcie odsłania nieznane dotąd oblicza tych ludzi; ich pasje, zainteresowania oraz hobby. Dzięki temu można przekonać się o tym, jak wpływają one na ich pracę i jak ona wpływa na ich życie prywatne. Czy jedno jest inspiracją dla drugiego? Jak można wykorzystać swoje niekonwencjonalne zainteresowania w pracy bibliotekarza? Tego dowiecie się już niedługo. Może chcielibyście poznać nas lepiej i dołączyć do grona ludzi, którzy kochają swoją pracę? Przyjdźcie, zobaczcie zdjęcia i sami przekonajcie się o tym, że praca w bibliotece może być niezwykle interesująca!

Data wydarzenia: 
19.07.2018
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: