Jesteś tutaj

Your Sport Meeting - Cristiano Ronaldo. Ofiara własnego wizerunku?

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
16.11.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Your Sport Meeting - Cristiano Ronaldo. Ofiara własnego wizerunku?

Może się wydawać, że o Cristiano Ronaldo powiedziano i napisano już wszystko. Na ile jednak znany kibicom wizerunek piłkarza jest zgodny z prawdą? Czy Portugalczyk jest jego ofiarą? 16 listopada gośćmi kolejnego spotkania w ramach cyklu Your Sport Meeting będą dr Milena Lachowicz - psycholog sportu, Rafał Stec - dziennikarz Gazety Wyborczej i Janusz Banasiński - dziennikarz portalu Weszlo.com i realmadryt.pl. Okazją do spotkania będzie premiera książki Guillem Balague "Cristiano Ronaldo. Biografia".

Może się wydawać, że o Cristiano Ronaldo powiedziano i napisano już wszystko. Na ile jednak znany kibicom wizerunek piłkarza jest zgodny z prawdą? Czy Portugalczyk jest jego ofiarą?
16 listopada gośćmi kolejnego spotkania w ramach cyklu Your Sport Meeting będą dr Milena Lachowicz - psycholog sportu, Rafał Stec - dziennikarz Gazety Wyborczej i Janusz Banasiński - dziennikarz portalu Weszlo.com i realmadryt.pl.
Okazją do spotkania będzie premiera książki Guillem Balague "Cristiano Ronaldo. Biografia".
--------------------------------------------
Your Sport Meeting to cykl spotkań o sporcie. Gośćmi są sportowcy, trenerzy, dziennikarze, działacze, sponsorzy, a także pasjonaci. Każdy, kto ma do opowiedzenia ciekawą historię związaną ze sportem. Często pretekstem do rozmów są publikacje i wydarzenia sportowe.

Data wydarzenia: 
16.11.2016
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: