Jesteś tutaj

Z kolędą przez świat - koncert kolęd

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
21.12.2018
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.00

Z kolędą przez świat - koncert kolęd

Zespół trójmiejskich muzyków w składzie Beata Bartelik – śpiew i flety, Marzena Sikała – skrzypce, Grzegorz Kusio – akordeon i Jędrzej Jakubowski – perkusjonalia wykonają kolędy oraz piosenki i utwory związane ze świętami Bożego Narodzenia. Koncert w świątecznym i radosnym klimacie będzie muzyczną podróżą po różnych krajach Europy i nie tylko.

Koncert jest organizowany z funduszy Rady Dzielnicy Wrzeszcz Dolny. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. 

Artyści na co dzień związani z różnymi zespołami trójmiejskiej sceny muzycznej:

Beata Bartelik - zadebiutowała w 1987 na festiwalu w Opolu piosenką  "Sen na pogodne dni", która do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Przez lata występowała solo i w wielu formacjach muzycznych ( Krewni i Znajomi Królika, Szela). Obecnie w trakcie realizacji solowej autorskiej płyty.

Marzena Sikała - z wykształcenia skrzypaczka i nauczycielka. W przeszłości grała w Trójmiejskich orkiestrach i teatrach, a od lat występuje w różnorodnych stylistycznie zespołach i projektach muzycznych, od klasyki, przez folk/rock do elektroniki (kwartet smyczkowy 4 One, Chutir, Vibrasoniq, JZTZ).

Grzegorz Kusio - z pochodzenia góral. Specjalista w dziedzinie instrumentów klawiszowych, akordeonista, aranżer oraz nauczyciel. Od 8 lat występuje na trójmiejskiej scenie (z Jarkiem Janiszewskim, ISLET, Los Logos).

Jędrzej Jakubowski - absolwent perkusji jazzowej w Gdańsku, występuje w różnych formacjach młodej sceny trójmiejskiej, niezawodny protobębniarz.

Data wydarzenia: 
21.12.2018
Godzina rozpoczęcia: 
17.00
Udostępnij: