Jesteś tutaj

Zabookowani

/
Data wydarzenia: 
14.02.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Zabookowani

Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami, a jak Walentynki – to tylko z biblioteką! Zapraszamy wszystkich zakochanych w książkach, czyli ZABOOKOWANYCH, do udziału w literackiej zabawie walentynkowej!

14 lutego w Bibliotece pod Żółwiem (ul. św. Ducha 111/113, Gdańsk-Śródmieście) o godz.18:00 zorganizujemy wyjątkowy, pełen niespodzianek oraz atrakcji dla zakochanych w książkach, walentynkowy wieczór.

W akcji „Zabookowani” mogą wziąć udział zarówno single jak i pary. Warunkiem udziału w tym niecodziennym spotkaniu jest zgłoszenie udziału w wydarzeniu – wystarczy na adres mailowy promocja@wbpg.org.pl przesłać wiadomość z imieniem i nazwiskiem w tytule wpisując „Zabookowani”. Przygotowaliśmy dla Was 40 miejsc.

UWAGA! W tym roku przygotowaliśmy wyjątkową minigrę dla uczestników, którzy między 16:45 a 17:45 chcą wybrać się na spacer w poszukiwaniu literackich przygód ;)

O 16:45 opublikujemy na naszej stronie www i w wydarzeniu na Facebooku 5 zagadek z lokalizacjami miejsc, w których znajdziecie koperty dla Zabookowanych. A w kopertach… kolejne łamigłówki. Żeby móc rozwiązać główną zagadkę, trzeba odwiedzić wszystkie 5 lokalizacji i odebrać kopertę. Dla osób, które „rozgryzą” łamigłówkę, przygotowaliśmy specjalne nagrody!

Termin przesyłania zgłoszeń to 14 lutego, do godz. 14.00.

Jeśli macie ochotę spędzić ten walentynkowy wieczór w nietypowy i niebanalny sposób, to koniecznie dołączcie do naszego wydarzenia! Pokażmy, że ZABOOKOWANI są wśród nas!

Data wydarzenia: 
14.02.2020
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: