Jesteś tutaj

Zadymka filozoficzna

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
03.03.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
17:00

Zadymka filozoficzna

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie filozoficzno-komiksowe z cyklu "Zadymka filozoficzna" - Superman i Batman w jaskini Platona.

Projekt studencki pod tytułem Zadymka filozoficzna, będzie to cykl dwóch warsztatów odbywających się na przestrzeni dwóch miesięcy tj. marca i kwietnia w każdy pierwszy piątek tych miesięcy (tj.03.03 i 07.04) w godzinach od 17:00 do 19:00. Miejscem realizacji wydarzenia będzie Biblioteka w centrum handlowym Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu.

Warsztaty o tematyce filozoficzno-komiksowej skierowane są do młodzieży ponadgimnazjalnej i mają na celu poszerzenie pasji uczestników i ich integrację. Projekt ma za zadanie poszerzyć horyzonty uczniów szkół ponadgimnazjalnych, pobudzić ich do dyskusji na tematy związane z kulturą, ułatwić im formułowanie własnych opinii, wzbogacić ich wiedzę na temat wybranych, interesujących ich zagadnień z dziedziny kultury popularnej. Warsztaty będą prowadzone przy wsparciu nauczyciela filozofii i etyki.

Partnerzy projektu: Biblioteka Manhattan, Technikum TEB- Edukacja we Wrzeszczu, Uniwersytet Gdański, nauczyciel Grzegorz Bartko

Data wydarzenia: 
03.03.2017
Godzina rozpoczęcia: 
17:00
Udostępnij: