Jesteś tutaj

Zajrzeć w oczy zwierząt

/
Data wydarzenia: 
03.04.2020
,
Godzina rozpoczęcia: 
18:00

Zajrzeć w oczy zwierząt

Zapraszamy na wystawę prac Antoniny Póltorak, na której młodziutka autorka zaprezentuje piękne portrety zwierząt. Wernisaż wystawy odbędzie się 3 kwietnia 2020, o godz.18:00. Wystawę można oglądać do 30 kwietnia.

Antonina Półtorak ur. 2005 w Gdańsku, mieszka i uczy się w Sopocie.

Tosia o sobie:

"Mam 14 lat, ale podobno moja przygoda z rysowaniem i malowaniem zaczęła się kiedy byłam niemowlakiem. Nie pamiętam tego, ale są dowody :) mama przechowuje  bazgrotki i rysunki z różnych etapów mojego życia. Gdy byłam młodsza, malowałam przede wszystkim farbami plakatowymi i pastelami. Od kilku lat najchętniej rysuję ołówkami i kredkami ołówkowymi. Tematem moich prac najczęściej są zwierzęta, fascynuje mnie ich piękno i tajemniczość. Nigdy nie poznamy ich do końca, nie dowiemy się o czym myślą, co czują.

Od 2015 roku zaczęłam doskonalić swoje umiejętności w pracowni rysunku i malarstwa Sopockiego Ogniska Plastycznego. Wciąż jednak wiele muszę się nauczyć, widzę swoje braki,  chciałabym mieć więcej czasu na rysowanie. W tym roku kończę szkołę podstawową, moim marzeniem jest Liceum Plastyczne w Gdyni- mam nadzieję, że uda mi się tam dostać.".

Serdecznie zapraszam na wystawę
 

Data wydarzenia: 
03.04.2020
Godzina rozpoczęcia: 
18:00
Udostępnij: