Jesteś tutaj

Zaprzyjaźnij się z angielskim przed Gdańsk Business Week

/
Data wydarzenia: 
05.06.2017
,
Godzina rozpoczęcia: 
17.30

Zaprzyjaźnij się z angielskim przed Gdańsk Business Week

"Gdańsk Business Week" to warsztaty przedsiębiorczości dla młodzieży w wieku od 15-19 lat, zamieszkałej na terenie obszaru metropolitalnego Gdańsk-Sopot-Gdynia. Zaprzyjaźnij się z angielskim przed rozpoczęciem projektu.

"Gdańsk Business Week" organizowany jest przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER http://www.inkubatorstarter.pl,  Urząd Miasta Gdańska oraz Foundation for Private Enterprise Education, która odpowiada za działanie „Washington Business Week”.
Przedsięwzięcie  realizowane jest  w oparciu o licencję amerykańskiej organizacji Foundation For Private Enterprise Education.

16 lipca 2017 rozpocznie się 7 edycja GBW. 100-osobowa grupa uczestników wcieli się w rolę pracowników firmy. Każda z firm, które powstaną w ramach projektu składać się będzie z ok. 10-11 uczestników, wolontariusza ze Stanów Zjednoczonych oraz dwóch mentorów: z Polski i Stanów Zjednoczonych - będących menedżerami z firm, znanych korporacji i lokalnego środowiska biznesowego. Będą oni dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wspierać młodzież w decyzjach biznesowych.

"Zaprzyjaźnij się z angielskim przed Gdańsk Business Week" poświęcimy na to, byś przełamał pierwsze bariery mówienia po angielsku. Jest to pierwsze spotkanie z cyklu zajęć, które będą odbywać się dwa razy w miesiącu - w wybrane poniedziałki w Bibliotece American Corner oraz w wybrane soboty w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter.

Zaplanowaliśmy serię dedykowanych ćwiczeń, które nie dość, że będą fajne, to też produktywne - po spotkaniu wyjdziesz naładowany pozytywną energią. Poznasz mnóstwo ciekawych osób i dowiesz się, jak symboliczne znaczenie w praktyce ma cała ta teoria, o którą pytają nas na maturze.
Gotowy? Bierz przyjaciół, przyjaciółki i widzimy się w American Corner:) 

Zapraszamy osoby w wieku 15-19 lat zainteresowane udziałem w projekcie Gdańsk Business Week. Wszelkie informacje oraz foto relacje z poprzednich edycji:

http://www.gdanskbusinessweek.pl/

https://www.facebook.com/events/219067491886424/?active_tab=about

https://www.facebook.com/gdanskbusinessweek/?fref=ts

Data wydarzenia: 
05.06.2017
Godzina rozpoczęcia: 
17.30
Udostępnij: