Jesteś tutaj

Zwierciadła

Kategoria: 
/
Data wydarzenia: 
18.11.2016
,
Godzina rozpoczęcia: 
18.00

Zwierciadła

„Zwierciadła” to nowy projekt fotograficzny Andrzeja Wróblewskiego, w którym pragnie utrwalić to co ulega nieustającej zmianie w chwilę po uruchomieniu migawki aparatu: światło, barwę, zmysłowość, piękno natury, ludzi, emocje, kruchość bytu!... W pędzie współczesnego życia nie ma czasu na refleksję nad ulotnością chwili. A może warto się czasem zatrzymać?... Prezentowane fotografie stanowią pierwszą odsłonę projektu. Wystawę udostępniamy do 16 stycznia 2017 r.

Andrzej Wróblewski fotografią z przerwami zajmuje się od wczesnej młodości. Jest członkiem Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego od 1967 roku. Współpracował jako fotoreporter z Kielecką Gazetą Codzienną. Fotografował i tworzył zasoby fotograficzne w rodzinnej firmie dla potrzeb reklamy, marketingu, prezentacji produktowej jak i publikacji w prasie specjalistycznej i katalogach. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych, jak również publikacjach albumowych. Uczestniczył w wielu plenerach i konkursach fotograficznych i jest laureatem tychże. Najnowsze projekty fotograficzne to prace w technikach historycznych: gumie chromianowej i platynotypii. Pierwszoplanowe i najważniejsze to tworzenie prac zgodnie
z kryteriami i wymogami fotografii kolekcjonerskiej. Drukuje prace zapewniające zgodność z międzynarodowym standardem Epson DigiGraphy. Również w technice druku Piezografii, zgodnie z obowiązującymi zasadami. Stosowane podłoża najwyższej jakości, jak również oryginalne pigmenty dla jednej i drugiej techniki są gwarancją najwyższej jakości i długowieczności.

Data wydarzenia: 
18.11.2016
Godzina rozpoczęcia: 
18.00
Udostępnij: