Budowanie oferty dla młodzieży na przykładzie Dyskusyjnych Klubów Książki

SZKOLENIE ODWOŁANE !!!

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku zapraszamy Moderatorów Dyskusyjnych Klubów Książki dla młodzieży oraz bibliotekarzy do udziału w warsztatach „Budowanie oferty dla młodzieży na przykładzie Dyskusyjnych Klubów Książki”, które odbędą się podczas Gdańskich Targów Książki 2020.

Uczestnicy szkolenia zdobędą praktyczne umiejętności służące lepszemu poznaniu, zdiagnozowaniu i wciągnięciu w wir działań instytucji młodych ludzi.

Termin: 27 marca 2020 r. w godz. 11.00-13.00

Miejsce: AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11,  80-560 Gdańsk, SALA B
szczegóły dojazdu: tutaj

Prowadząca JUSTYNA GORGOŃ – absolwentka kulturoznawstwa i socjologii. Całe swoje życie zawodowe spędziła w sektorze kultury, poznając go z wielu perspektyw: administracyjnej, samorządowej – pracując w miejskim muzeum i pozarządowej – współpracując z kilkoma organizacjami, głównie badawczymi, ale też takimi, które wspomagają działania mniejszości narodowych w Polsce. Dodatkowo, w ramach studiów podyplomowych nauczyła się strategicznego planowania, a także skutecznego wykorzystania działań marketingowych w kulturze.

Obowiązują zapisy przez formularz online pod adresem: Warsztaty Gdańskie Targi Książki

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 6 marca  2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się na warsztaty poinformujemy Państwa e-mailowo.

Wydarzenie współfinansowane przez Instytut Książki w ramach zadania Dyskusyjne Kluby Książki 2020.