Jesteś tutaj

dzień dziecka

Wszystkiego najlepszego!

dzien dizecka.png

Życzymy Wam przede wszystkim – zdrowia (jak jesteście zdrowi, to Mama i Tata martwią się o Was troszkę mniej), uśmiechu (nawet, jeśli niektóre ząbki dopiero rosną albo kilka niedawno wypadło) i radości z odkrywania świata (a każdy dzień przecież może być wspaniałą przygodą!).Bądźcie szczęśliwi!

Och, oczywiście, życzymy Wam wielu cudownych lektur (nie tylko tych szkolnych).

Data wydarzenia: 
01.06.2020
Udostępnij:
Więcej

Zostań recenzetem bibliotecznym!

Recenzent to osoba, która ocenia czyjeś dzieło (w naszym przypadku - książkę) – czy jest ciekawe, inspirujące, czy mądre, zabawne. Recenzent poleca albo odradza innym czytelnikom. Recenzent potrafi opowiedzieć o książce, ale jej nie streszcza, pokazuje to, co w niej wartościowe a co nudne i odpychające.

Ale kto powiedział, że recenzentami mogą być tylko dorośli?! Teraz czas na dzieciaki! 1 i 2 czerwca w godzinach pracy biblioteki zbieramy Wasze opowieści o ulubionych książkach i bohaterach.

Data wydarzenia: 
01.06.2015
Udostępnij:
Więcej

Dzień Dziecka po Japońsku

"Koło Naukowe Antropologów Arcana" , "Zakład Etnologii i Antropologii Kulturowej" oraz Biblioteka Manhattan zapraszają do biblioteki na Dzień Dziecka po Japońsku. W programie warsztatów:

*origami* przede wszystkim dla najmłodszych - wykonanie czapek samurajskich, kolorowanie karpi koi związanych z obchodami dnia dziecka w Japonii, podstawowych wzorów takich jak żurawie (razem z opowiedzeniem tła kulturowego poszczególnych zwyczajów w wykonaniu Koła Naukowego Antropologów Arcana)

Data wydarzenia: 
01.06.2016
Udostępnij:
Więcej

Dzień Dziecka po Japońsku

Koło Naukowe Antropologów "Arcana", Wydział Historyczny Uniwersytetu Gdańskiego, Zakład Etnologii UG oraz Biblioteka Manhattan zapraszają na Dzień Dziecka po Japońsku!

W programie warsztatów:

Data wydarzenia: 
01.06.2017
Udostępnij:
Więcej

Dzień Dziecka z Garfieldem

Z okazji Dnia Dziecka Biblioteka Manhattan przygotowała mnóstwo atrakcji dla najmłodszych czytelników.

W programie m.in.:

- malowanie twarzy - każdy może stać się kotem,

- ciekawe zabawy i zadania,

- zajęcia plastyczne

- teatrzyk pt. "Garfield i hipnotyzer"

 

Te i wiele innych zajęć czekają na Was już 1 czerwca. Serdecznie zapraszamy!

Data wydarzenia: 
01.06.2016
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - dzień dziecka