Jesteś tutaj

literatura kobieca

Spotkanie autorskie z Anną Sakowicz

Anna Sakowicz - polonistka, blogerka, redaktorka i kolekcjonerka starych książek. Od czterech lat mieszka na Kociewiu i to tutaj zaczęła spełniać swoje najskrytsze marzenia o pisaniu. Debiutowała zbiorem opowiadań "Żółta tabletka" (2014), a następnie wydała powieść "Złodziejka marzeń." W czerwcu 2015 r. ukazały się "Szepty dzieciństwa," które zostały bardzo ciepło przyjęte przez Czytelników i liczne grono recenzentów.
Data wydarzenia: 
19.02.2016
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie z Sylwią Kubryńską połączone z promocją książek pt.: "Kobieta dość doskonała" oraz najnowszej książki pt.:"Furia mać"

Książka pt.: "Kobieta dość doskonała" jest dla wszystkich kobiet i dziewczyn, które żyją ściśnięte własnym życiem i tym, jak bardzo wyjątkowe nie są. To jest szczere, złością pisane życie zwyczajnej Kasi, która bardzo chce być fajna i dosyć szybko orientuje się, że inne są prawa dla niej, a inne dla chłopców. Kubryńska niczego nie udaje, nie stara się wymyślać losów i tła, tylko daje głos setkom, tysiącom kobiet, które się kiszą we własnych głowach, w swoich oczekiwaniach na własny temat, a nie mają komu o tym opowiedzieć.

Data wydarzenia: 
03.06.2016
Udostępnij:
Więcej

Spotkanie autorskie z Anną Dolatowską

"Pan idealny" - wzruszająca powieść o poszukiwaniu szczęścia i idealnego związku Olaf Larsson to dobrze sytuowany i zajmujący wysokie, kierownicze stanowisko w międzynarodowej korporacji singiel. W jego życiu brakuje miejsca na poważny związek. Liczy się jedynie praca. Wkrótce jednak jego życie zaczyna diametralnie się zmieniać za sprawą jednej z podwładnych – młodej mężatki, Izabelli.

Data wydarzenia: 
22.06.2018
Udostępnij:
Więcej

Ludzkie losy

Ewa Lenarczyk z domu Borkowska, z rodu Jasińskich po kądzieli. Urodziłam się pod znakiem Ryby w 1956 roku w Elblągu, gdzie mieszkałam do matury w 1975 roku, później przeniosłam się do Gdańska.

Data wydarzenia: 
09.04.2015
Udostępnij:
Więcej
Subskrybuj RSS - literatura kobieca